لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شام رویایی در این رستوران

 شام رویایی در این رستوران DreamLux نام پارچه ای است که توسط شرکت Il Filo dei Sogni طراحی شده است و نور واقعی از آن ساطع می شود.......    

هموطن: شام رویایی در این رستوران DreamLux نام پارچه ای است که توسط شرکت Il Filo dei Sogni طراحی شده است و نور واقعی از آن ساطع می شود. به نقل از خبرنگاران فبیرهای نوری  در کنار الیاف دیگر مانند کتان، لینن، و ویسکوز به هم بافته شده و پارچه DreamLux را به وجود آورده اند. برای روشن کردن این پارچه باید از انرژی LED استفاده کرد و این کار را می توان هم با اتصال دوشاخه به پریز برق و هم با استفاده از باتری انجام داد.

شام رویایی در این رستوران

با استفاده از چنین پارچه های رومیزی، فضای خانه شما تبدیل به فضایی جادویی می شود و مهمانان شما جادو می شوند. فقط هنگام استفاده از این میزها برای ایجاد تاثیر مورد نظر فضا را به قدر کافی تاریک کنید تا این رومیزی ها تاثیر جادویی خود را در اتاق به وجود آورند. شمع ها را فراموش کنید، این پارچه ها وظایف آن ها را به خوبی انجام می دهند.

شام رویایی در این رستوران

DreamLux یک محصول ساکن و کاملا بی خطر است. اگرچه از آن نور ساطع می شود اما چون LEDها سرد هستند هیچ گاه پارچه گرم و داغ نمی شود و همین طور از ولتاژ بسیار پایینی استفاده می کند. این پارچه ها در رنگ های نوری مختلفی مانند سفید یخچالی، قرمز، زرد طلایی، سبز، و آبی آسمانی تولید می شوند و شما می توانید براساس طراحی فضای خانه یتان از آن ها استفاده کنید.

شام رویایی در این رستوران

شام رویایی در این رستوران

جدید ترین مطالب سایت