فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کریستین ساوانی:نمی‌دانم چرا ایران اینگونه بازی کرد/ شاگردان کواچ نیاز به تجربه دارند

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا که پیش از دیدار یکشنبه شب برابر ایران مورد تقدیر قرار گرفت با ابراز تعجب از بازی تیم کشورمان گفت: بازیکنان جوان ایران نیاز به کسب تجربه دارند و مطمئنم این تیم در آینده بهتر خواهد شد...

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا که پیش از دیدار یکشنبه شب برابر ایران مورد تقدیر قرار گرفت با ابراز تعجب از بازی تیم کشورمان گفت: بازیکنان جوان ایران نیاز به کسب تجربه دارند و مطمئنم این تیم در آینده بهتر خواهد شد.

به گزارش نامه نیوز، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کریستین ساوانی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل ایران، ضمن بیان مطلب فوق عنوان کرد: تیم ملی ایتالیا در شرایط ایده آلی قرار دارد و بازی های خوبی ارائه می کند.

وی در خصوص شکست تیم ایران در هر دو بازی برابر ایتالیا افوزد: نمی دانم چرا ایران در این مسابقه اینگونه بازی کرد ولی معتقدم می توانست بهتر از این کار کند. شاید علت این مساله این باشد که کادر فنی ایران به بازیکنان جوانی میدان داده و در تیم خود تغییراتی به وجود آورده است.

  1. کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا در پایان گفت: ایتالیا در بازی مقابل ایران در تمام فاکتورها به خصوص دفاع و اسپک بسیار خوب کار کرد و به همین دلیل پیروز شد. بازی قبل ایران و ایتالیا را ندیده ام اما مطئنم با بالا رفتن تجربه بازیکنان ایران، این تیم در هر بازی بهتر خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت