فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ضرورت اجرای حکم ممنوعیت عرضه قلیان

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن مصوبه دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی، گفت: نیروی انتظامی و وزارت بهداشت مکلفند در راستای تامین سلامت جامعه با متخلفانی که حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی را لغو می کنند، برخورد کند...

هموطن: فرج الله عارفی در گفت وگو با خانه ملت، با یادآوری مصوبه دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی و قهوه خانه ها، گفت: با این مصوبه دستگاه های مسئول باید هر چه سریع تر نسبت به پلمپ اماکن عرضه کننده دخانیات و قلیان اقدام کنند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین نیروی انتظامی مسئول برخورد با عرضه کنندگان قلیان در اماکن عمومی هستند، افزود: نیروی انتظامی و وزارت بهداشت موظف و مکلف هستند در راستای تامین سلامت جامعه با متخلفانی که حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی را لغو می کنند، برخورد کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه ممنوعیت عرضه و استعمال قلیان در اماکن عمومی در کاهش مصرف آن تاثیری ندارد، تصریح کرد:  البته مصوب شدن این ممنوعیت تاثیری بازدارنده در تمایل جوانان به مصرف قلیان را دارد.

وی ادامه داد:  مصرف قلیان در انظار عمومی مناسب نبوده و به افزایش تمایل جوانان برای مصرف منجر می شود از این رو مصوبه دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت عرضه دخانیات به ویژه قلیان در اماکن عمومی می تواند چاره ساز است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: امید است این بار اجرای حکم دیوان عدالت اداری برای ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی را با پلمپ چنین اماکنی شاهد باشیم.

منبع خبر: خانه ملت

جدید ترین مطالب سایت