فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرود اضطراری پرواز تهران - کوالالامپور در زاهدان !

یک مقام آگاه گفت که این پرواز به دلیل وجود یک بیمار مجبور به فرود در فرودگاه زاهدان شد، اما همزمان هواپیما دچار نقص فنی شده و به دلیل این نقص امکان پرواز برای آن فراهم نشده است...

هموطن: پرواز شماره 0841 ایران ایر که شب گذشته از تهران عازم کوالالامپور پایتخت مالزی بود، ساعتی پس از پرواز مجبور به فرود در فرودگاه زاهدان شد.مسافرانی که قرار بود با پرواز برگشت این هواپیما حدود ساعت 13 به وقت کوالالامپور عازم تهران شوند، اعلام کردند که وضعیت آن ها نامشخص است و این پرواز تاکنون وارد فرودگاه بین المللی کوالالامپور نشده است.

یک مقام آگاه گفت که این پرواز به دلیل وجود یک بیمار مجبور به فرود در فرودگاه زاهدان شد، اما همزمان هواپیما دچار نقص فنی شده و به دلیل این نقص امکان پرواز برای آن فراهم نشده است.

به گفته وی، تلاش برای رفع نقص هواپیما ادامه دارد.

این هواپیما براساس اطلاعات تارنمای فرودگاه کوالالامپور قرار بود طبق برنامه زمان بندی شده ساعت 10 و 55 دقیقه صبح امروز به وقت محلی وارد فرودگاه بین المللی کوالالامپور شود.

این تارنما تاکنون زمانی برای فرود این هواپیما اعلام نکرده است.

پروازهای ایران ایر در حال حاضر روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه از تهران به کوالالامپور انجام می شود و روزهای دوشنبه، چهارشنبه و شنبه نیز کوالالامپور را به مقصد تهران ترک می کند.

چند تن از مسافران پرواز برگشت ایران ایر اعلام کردند که این شرکت هوایی ایران در حال برنامه ریزی برای استقرار مسافران در هتل تا زمان تعیین دقیق زمان پرواز است.

مسیر هوایی تهران به کوالالامپور حدود هشت ساعت زمان می برد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت