فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۵ کشته و ۴۴ زخمی در طوفان تهران

تندباد و طوفان در حال حاضر، پایتخت را در نوردید. گزارش هایی از سقوط اشیا و همچنین شکسته شدن شاخه های برخی درختان رسیده است. سرعت تندباد به ۱۱۰ کیلومتر هم رسید. برابر گزارش سازمان اوژانس، در این حادثه، تا کنون ۵ تن جان باخته و ۴۴ نفر نیز زخمی شدند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مسئولان اورژانس تهران، از فوت 5 تن به علت طوفان امروز در تهران خبر دادند.

۵ کشته و ۴۴ زخمی در طوفان تهران

دکتر نادر حقی، مدیر جانشین اورژانس تهران در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: فردی 22 ساله در نارمک بر اثر افتادن بلوک، دیگری 35 ساله در خیابان شریعتی بر اثر شکستن درخت، شهروند 25 ساله به علت افتادن بلوک در جنت آباد و فردی 57 ساله در خیابان هاشمی به خاطر سقوط از طبقه پنجم ساختمان کشته شدند.

وی با بیان اینکه همه کشته ها مرد هستند از مجروح شدن حدود 15 نفر نیز خبر داد. حقی همچنین گفت: مجروحان حادثه تصادف اتوبان قم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

130 مورد سقوط پس از طوفان

تاکنون 130 مورد سقوط درخت، مصالح ساختمانی، چراغ راهنمایی و چراغ برق در اثر طوفان عصر امروز تهران اعلام شده است.

عبداللهی، معاون خدمات شهری شهردار تهران، افزود: این موارد سقوط در معابر اصلی شهر بوده که در حال حاضر در حال رفع سد معبر و انسداد ترافیکی آنها هستیم.

عبداللهی همچنین تصریح کرد: هفت هزار نیروی خدمات شهری در نقاط مختلف شهر تهران در حال آماده باش و رفع سد معبر هستند.

وزش باد ادامه می یابد

خانم سلامی، کارشناس هواشناسی شبکه خبر، از ادامه وزش تندباد تا ساعت های آینده در شهر و استان های تهران و البرز و دامنه های البرز خبر داد.

وی افزود: سرعت باد در برخی مناطق شهر و استان تهران، حتی به حدود 110 کیلومتر بر ساعت رسید.

خانم سلامی، به شهروندان توصیه کرد از رفت و آمدهای غیر ضروری در شهر خودداری کنند.

آقای وظیفه، مدیر کل پی بینی سازمان هواشناسی هم در تماس تلفنی با شبکه خر، از ناپایداری هوا در تهران، یکی دو روز آینده خبر داد و گفت: در استان های سمنان، خراسان شمالی و جنوبی و برخی مناطق شرق کشور پیش بینی می شود این وضع جوی، امروز و فردا حاکم شود.

ایرج آقایی، رئیس اداره هواشناسی ساوه، با اشاره به اینکه وزش تندباد از حوالی ساعت 15 و 30 دقیقه امروز آغاز شد، افزود: سرعت وزش تندباد هم اکنون به 70 کیلومتر در ساعت رسیده است .

وی افزود: از ابتدای سال زراعی جاری (مهرماه 92 تا کنون ) حدود 154 میلیمتر بارش در این شهر ثبت شده است  .

رئیس اداره هواشناسی ساوه، کمینه هوای امروز این شهر را 19 درجه سانتیگراد و بیشینه آن را 34 درجه سانتیگراد ذکر کرد و گفت : دمای هوای امشب این شهر نسبت به شب گذشته 3 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

جدید ترین مطالب سایت