فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کور شدن دختر جوان با رنگ مو! +تصویر

برخی افراد به علت عدم آگاهی نسبت به مواد موجود در لوازم بهداشتی-آرایشی و عدم اطلاع نسبت به حساسیت  خود نسبت به آن ها می توانند به راحتی سبب آسیب به چشم و صورت خود شوند.

هموطن:

بسیاری افراد در نقاط مختلف جهان با هدف مبارزه با پیری، تنوع یا افزایش زیبایی از رنگ مو استفاده می کنند و فکرش را هم نمی کنند که همین رنگ مو می تواند چشمانشان را از آن ها بگیرد.

یک دختر مدتی بعد از رنگ کردن موهایش تغییرات زیادی را در صورت و چشم خود مشاهده کرد. کم کم چشم ها و صورتش باد کردند به طوری که دیگر نه می توانست نفس بکشد، نه می توانست حرف بزند. هنگام مراجعه به پزشک، منشا مشکل یافت نشد و با درمان هایی دارویی کمی بهتر شد.

کور شدن دختر جوان با رنگ مو! +تصویر

سه ماه بعد که او می خواست دوباره موهایش را رنگ کند از رنگ موی با مارک متفاوتی استفاده کرد اما ناگهان او تار دید و دید چشمش را از دست داد و نمی توانست شفاف ببیند به همین دلیل او را به بیمارستان منتقل کردند. بعد از انجام آزمایش های متعدد، پزشکان تشخیص دادند که او به پارا فنیلن دی آمین که ماده ای در رنگ مو است حساسیت دارد.

پس از انجام درمان های مداوم نتوانست به طور کامل بینایی خود را بدست آورد و اینک او یکی از مخالفان سرسخت فروش محصولات خطرناک بهداشتی آرایشی است و به همه خانم ها توصیه می کند که به جای رنگ کردن موهایشان، طبیعی بمانند و با سلامتی خود بازی نکنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت