لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دولت ضرر و زیان خودروسازان را بدهد ، قیمت خودرو کاهش می یابد!

مذاکرات کارشناسی ایران و ۱+۵ درباره مباحث فنی، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) در وین و در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برگزار می شود...

هموطن: مذاکرات کارشناسی ایران و1+5 درباره مباحث فنی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد ماه) در وین و در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برگزار می شود.«حمید بعیدی نژاد» مدیرکل سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه و «استفان کلمنت» دستیار ارشد کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ریاست نشست کارشناسی را برعهده دارند.

پیش از این سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه پس از پایان رایزنی های دو روزه «محمد جواد ظریف» و «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در استانبول گفته بود تا زمان دور بعدی مذاکرات جامع، که روزهای 26 تا 30 خرداد برگزار می شود، طرفین به رایزنی های فنی و سیاسی ادامه می دهند.

ظریف نیز بعد از پایان رایزنی هایش با اشتون عنوان کرد: قرار شد نشست بعدی ما با کشورهای 1+5  از شانزدهم تا بیستم ماه ژوئن (26 تا 30 خرداد) در وین برگزار شود و علاوه بر آن توافق کردیم در صورت نیاز به غیر از نشست شورای حکام، نشست های سیاسی و یا کارشناسی هم یک یا چند دور به طور غیر رسمی برگزار شود تا بتوانیم مواضع را برای نشست پایان خردادماه آماده کنیم.

نشست کارشناسی و فنی به ریاست بعیدی نژاد و استفان کلمنت همچنین در حاشیه دیدار ظریف و اشتون در استانبول برگزار شد.

نشست شورای حکام آژانس از دیروز (دوشنبه) در مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی در حال برگزاری است و تا روز جمعه نیز به طول می انجامد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت