لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دولت ضرر و زیان خودروسازان را بدهد ، قیمت خودرو کاهش می یابد!

نعمت بخش :ضرر شش هزار میلیارد تومانی به معنای تضعیف زیرساخت های صنعت است، افت شدید تولید خودرو در کشور نتیجه طبیعی خروج نقدینگی از این صنعت بود

دولت ضرر و زیان خودروسازان را بدهد ، قیمت خودرو کاهش می یابد!

هموطن: دبیر انجمن خودروسازان  ایران گفت: دولت می تواند با پرداخت ضرر و زیان خودروسازان در سال های اخیر از افزایش قیمت خودرو جلوگیری کند. احمد نعمت بخش اظهار کرد:  میزان ضرر و زیان خودروسازان از سال 91 تاکنون به بیش از شش هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی با بیان این که ضرر شش هزار میلیارد تومانی به معنای تضعیف زیرساخت های صنعت خودرو و قطعه به همین میزان است، خاطرنشان کرد: افت شدید تولید خودرو در کشور نتیجه طبیعی خروج نقدینگی از این صنعت بود.

دبیر انجمن خودروسازان  ایران ادامه داد: در سال جاری نیز تولید خودروها با قیمت های فعلی زیان ده بوده و خودروسازان همچنان زیان می دهند.وی افزود:  در این شرایط دولت می تواند با پرداخت شش هزار میلیارد تومان ضرر و زیان خودروسازان در سال های اخیر از افزایش قیمت خودرو جلوگیری کند.نعمت بخش با بیان این که خودروسازان راهکارهای حمایتی را به افزایش قیمت ها ترجیح می دهند، تصریح کرد:  باید تکلیف صنعت خودرو مشخص شود زیرا ادامه تولید خودروهای زیان ده به معنی تضعیف بیشتر زیرساخت های این صنعت است. 

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت