لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شهروندان تهرانی امروز تردد غیرضروری نکنند

رییس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه 200 نیروی این مرکز در آماده باش کامل به سر می برند از مردم خواست عصر امروز سه شنبه از سفرهای غیر ضروری خودداری و تا حدامکان از وسایل حمل و نقل عمومی بویژه مترو استفاده کنند.

خبرگزاری ایرنا: رییس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه 200 نیروی این مرکز در آماده باش کامل به سر می برند از مردم خواست عصر امروز سه شنبه از سفرهای غیر ضروری خودداری و تا حدامکان از وسایل حمل و نقل عمومی بویژه مترو استفاده کنند.

همایون فتاحی با بیان اینکه از همان لحظات اولیه وقوع توفان روز گذشته تمامی نیروهای شهرداری تهران از جمله خدمات شهری، آتش نشانی و ستاد بحران در آماده باش بودند خاطر نشان کرد: با توجه به وسعت حادثه معاون خدمات شهری شهردار تهران با حضور در مرکز کنترل ترافیک، وضعیت را از طریق دوربین ها بررسی می کرد.

وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وزش تند باد از ساعت 15 تا 18 امروز سه شنبه در تهران گفت: مردم به جد از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و عصر امروز را در منزل سپری کنند.

رییس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران همچنین از مردم خواست تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی به جای وسایل شخصی استفاده کنند.

فتاحی با بیان اینکه 200 نیروی این مرکز ماموریت ساماندهی فضای شهر را در قبل و بعد از توفان احتمالی امروز برعهده دارند گفت: حوزه حمل و نقل و ترافیک تهران نیز این وضعیت را تحت کنترل دارد تا هرگونه حادثه احتمالی بر اثر توفان، مدیریت شود.

وی ادامه داد: یکصد دوربین در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران، شهر را تحت پوشش دارد و بیشتر حوادث از جمله وضعیت ترافیک، فعالیت نیروهای امدادی و سایر حوادث ازاین طریق پیگیری می شود.

فتاحی با اشاره به اینکه نظارت تصویری دقیق مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران به مدیریت بحران کمک می کند افزود: معاون شهردار تهران در حمل و نقل و ترافیک تا پاسی از شب وضعیت را پیگیری و امدادرسانی را بررسی می کرد.

وی با اشاره به اینکه در حادثه توفان روز گذشته امداد رسانی در کوتاه ترین زمان انجام گرفت بیان داشت: با وجود آنکه سقوط درختان، داربست ها و دکل ها مسیرها را مسدود کرده بود اما تلاش کردیم در حداقل زمان ممکن با بکارگیری امکانات و تجهیزات لازم مشکلات را برطرف کنیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: با همکاری پرسنل خدمات شهری، آتش نشانی، اورژانس، پلیس راهبر و نیروهای امدادی سعی شد آسیبهای توفان روز گذشته به حداقل ممکن برسد.

فتاحی با اشاره به ایجاد ترافیک در برخی از محدوده های شهر در توفان روز گذشته افزود: سقوط سازه ها در بزرگراه مدرس از شمال به جنوب به ویژه در محدوده آفریقا ترافیک سنگینی ایجاد کرده بود و همچنین در محدوده خیابان مفتح به سمت هفت تیر نیز سقوط دکل ترافیک سنگینی پیش آورده بود.

توفانی با سرعت 130 کیلومتر درساعت عصر روز دوشنبه در تهران موجب کشته شدن پنج نفر و مصدومیت 30 نفر و خسارات مالی فراوانی شد.

جدید ترین مطالب سایت