لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران

وی در ادامه علائم بيماري كورونا ويروس را مشكلات تنفسي شديد و عوارض گوارشي بيان كرد و گفت: اين بيماري در ادامه ممكن است باعث نارسايي در كليه و كبد و ساير دستگاههاي حياتي فرد مبتلا شود...

هموطن: رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، از شناسايي 3 مورد مشكوك به كورونا ويروس در استان كرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمدمهدی گویا گفت: از 3 نفر موارد مشكوك به كورونا ويروس یک مورد ابتلا به اين بيماري قطعي است و 2 مورد ديگر آزمايشات آنها در حال بررسي است.

وي با بيان اينكه حال عمومی این افراد خوب است، افزود: این سه نفر با فردي كه هفته گذشته بر اثر ابتلا به كورونا ويروس فوت كرده بود، در تماس بودند كه اولين مورد پرستار ICU و 2 مورد ديگر یک نفر پزشک معالج و نفر سوم داماد فرد فوت شده است.

گویا با اشاره به اينكه اين بيماري مي تواند از فرد بیمار در بعضي موارد باعث انتقال به ديگران بخصوص كادر درماني شود افزود: اين موارد به خصوص هنگامي رخ مي دهد كه هنوز ابتلا به بيماري قطعي نبوده و كادر درماني نكات حفاظت از خود را رعايت نمي كنند.

وی در ادامه علائم بيماري كورونا ويروس را مشكلات تنفسي شديد و عوارض گوارشي بيان كرد و گفت: اين بيماري در ادامه ممكن است

باعث نارسايي در كليه و كبد و ساير دستگاههاي حياتي فرد مبتلا شود.

گویا تاكيد كرد: در موارد خفیف بیماری توصیه می شود بیمار در منزل تحت مراقبت قرار گرفته و وظيفه مراقبت از بيمار در منزل فقط بر عهده يك فرد باشد و ساير افراد خانواده به منظور جلوگيري از ابتلا به بيماري بايد از شخص بيماردور باشند.

رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت از رسانه ها خواست با فرهنگ سازي و آموزش در پيشگيري از اين بيماري به وزارت بهداشت كمك كنند.

منبع خبر: مجله اینترنتی بیتوته

جدید ترین مطالب سایت