لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یک بازرگان ایرانی که در بخش کشاورزی

یک بازرگان ایرانی که در بخش کشاورزی فعالیت می کند پس از بازدید از ایران شگفت زده شده است...  

خبرآنلاین: جیم ریدل (Jim Riddle) بازرگان آمریکا که در بخش کشاورزی و به طور خاص در زمینه محصولات ارگانیک فعالیت می کند تجربیاتش از سفر اخیرش به ایران را در وبسایت واینوندیلینیوز (winonadailynews.com) منتشر کرده است.

 آقای ریدل بازدید از ایران را هیجان انگیز توصیف کرده و نوشته که از آنچه در مورد فرهنگ ایران آموخته غافلگیر شده است. او نوشته: "برخلاف باور عمومی، ایران کشوری فقیر و یا عقب مانده نیست بلکه خودروها و تکنولوژی های پیشرفته در ایران با فرهنگ قدیمی و سنت ها ترکیب شده اند. 

البته هیچکدام از این خودروها و تکنولوژی های مدرن از آمریکا نیامده اند و در حالی که کشور ما (آمریکا) و ایران هیچ رابطه دیپلماتیک رسمی و تجاری ندارند، شرکت های اروپایی آسیایی و استرالیایی محصولاتشان را به کشوری با بیش از 80 میلیون جمعیت می فروشند. همه دنیا در اینجا مشغول فعالیت هستند به غیر از ما (آمریکایی ها). "

همچنین این تاجر آمریکایی نوشته که: "برخلاف تاریخ معاصر روابط دو کشور و آنچه دولت های دو کشور می گویند و عمل می کنند، مردم ایران به بسیار با احترام با ما رفتار می کنند.

" آقای ریدل اوایل ماه مه (حدود یک ماه قبل) و برای شرکت در یک کنفرانس در مورد محصولات ارگانیک به ایران سفر کرده بود و از شهرهای تهران و شیراز بازدید کرده بود. او همچنین نوشته که برندهای آمریکایی مانند پپسی، کوکاکولا و اپل در ایران به وفور مشاهده می شوند.

جدید ترین مطالب سایت