لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تفکر اندیشه های مثبت چه تاثیری بر زندگی دارد

صرفاً با تفکر اندیشه های مثبت و بیان مطالب خوب و مثبت قادر می شویم انرژی مثبت را به خود جذب کنیم . زیرا انسان با بیان مطالبی ، قادر است میدان انرژی اطراف بدنش را تحت تأثیر قرار دهد 

 

هموطن:صرفاً با تفکر اندیشه های مثبت و بیان مطالب خوب و مثبت قادر می شویم انرژی مثبت را به خود جذب کنیم . زیرا انسان با بیان مطالبی ، قادر است میدان انرژی اطراف بدنش را تحت تأثیر قرار دهد . زیرا قدرتی عظیم در افکار و اندیشه های ما نهفته است و این خود ما هستیم که محیط اطراف ما را با افکاری که در ذهن داریم ، می آفرینیم .

 افکار قدرتی عظیم برای کنترل ذهن دارد و ذهن نیز بر جسم تسلط دارد و زمانیکه فکر و ذهن ...ما منفی باشد ، انرژی منفی اطراف را جذب کرده و باعث ضعف تدریجی سیستم دفاعی بدن شده و کالبد فیزیکی یارای مقاومت و مصونیت از بیماریها و امراض را ندارد و این زمانی پیش از پیش صادق است که افکار ما منفی بر حول محور وجود خودمان بچرخد و به نیازها و مشکلات دیگران اهمیتی ندهد . حال آنکه اگر به فکر خدمت به دیگران باشد می تواند امراض خود را شفا دهد . با پرورش نیروی ایمان که مانند کشت گیاهان است و داشتن این تصور که اگر خوبی کنیم ، خوبی دریافت می کنیم و اگر بدی کنیم ، بدی دریافت می کنیم و اینکه با داشتن تفکر مثبت و بیان جملات و واژه هایی هر چند ساده که قادرا ند یکی از دو نوع انرژی مثبت و یا منفی را جذب کنید ، باورما نمی شود که این خود ما هستیم که می توانیم راهرویی پیچ در پیچ از ناامیدی و اندوه به خود بیافزاییم . به همان اندازه ما می توانیم جاده ای عریض و پهن و دلپذیر از تحقق یافتن تمام خواست ها آرزوها و امیدها سعادت و نیکبختی ما پدید بیاوریم.

حقیقت این است که اندیشه های ما ، از قدرتی خارق العاده برخوردارند.

 ذهن آدمی کارگاه تولید فکر است که از منبعی به نام ضمیر ناخود آگاه سرچشمه می گیرد. ضمیر ناخود آگاه نمی تواند خوب را از بد و درست را از غلط تشخیص دهد ولی چنان قدرتی دارد که اگر از آن غافل شویم می تواند سرنوشت ما را بدست گرفته و آن را به هر جایی که دوست دارد ببرد. در حقیقت نوع و کیفیت افکار و اندیشه آدمی سازنده نوع و کیفیت زندگی اوست،اندیشه زیبا و مثبت می تواند بهشتی در زندگی انسان بسازد، چنانکه اندیشه منفی و یاس اور می تواند جهنمی در زندگی او خلق کند. انسان ها همان خواهند شد که به ان میاندیشند.

بنا براین آینده هر کس در گرو چگونگی نگرش ا و به زندگی است.موفق ترین انسانها کسانی هستند که مثبت میاندیشند .

‏میگویند موفقیت یعنی .....

موفقیت یعنی از مخروبه شکست،  کاخ پیروزی ساختن.

 ... موفقیت یعنی از ناممکن ها،  ممکن ساختن.

 موفقیت یعنی همیشه جانب حق را نگاه داشتن.

موفقیت یعنی با ارامش زیستن.

موفقیت یعنی ناکامی ها را جدی نگرفتن.

 موفقیت یعنی از تجارب انسان های موفق درس گرفتن.

موفقیت یعنی اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن ان.

موفقیت یعنی با شرایط مختلف خود را وفق دادن.

 موفقیت یعنی حفظ خونسردی در شرایط دشوار.

 موفقیت یعنی تکیه گاه بودن برای دیگران

 موفقیت یعنی قدردان بودن.

موفقیت یعنی خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها.

موفقیت یعنی خندیدن به انچه دیگران مشکلش می پندارند.

 موفقیت یعنی توانایی دوست داشتن.

 موفقیت یعنی به وظیفه خود خوب عمل کردن.

 موفقیت یعنی عاشق زندگی بودن.

 موفقیت یعنی صبور بودن.

جدید ترین مطالب سایت