فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار تصاویر شخصی به بهانه اخاذی از عمه خود

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری عامل انتشار محتویات غیراخلاقی که از طریق برنامه واتس آپ، تصاویر شخصی و خانوادگی خود را جهت اخاذی از عمه خود منتشر کرده بود، خبر داد...

هموطن: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری عامل انتشار محتویات غیراخلاقی که از طریق برنامه واتس آپ، تصاویر شخصی و خانوادگی خود را جهت اخاذی از عمه خود منتشر کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "سید عبدالمطلب مرتضویان" با اعلام این خبر گفت: شاکی پرونده که خانمی جوان است با حضور در این پلیس مدعی شد چندی مدتی هنگام چت کردن با دوستانش در برنامه واتس آپ متوجه شده عکس های شخصی و خانوادگی به همراه محتویان غیر اخلاقی مربوط به خواهرزاده هایش انتشار یافته و این عمل باعث هتک حیثیت خود و خانواده اش شده است.

سرهنگ "مرتضویان" با بیان اینکه با تشکیل پرونده در این پلیس، ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمین آغاز کردند افزود: با بررسی های تخصصی و اقدامات فنی، مأموران موفق به شناسایی متهم شدند.

وی با اشاره به اینکه متهم برادر زاده شاکی می باشد در بازجویی فنی و تخصصی پلیس علت و انگیزه خود را آزار و اذیت و انتقام جویی از عمه خود عنوان کرد.  

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

جدید ترین مطالب سایت