لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گفتگوی ایران و آمریکا برای پیشبرد مذاکرات

یک مقام مسوول آمریکایی گفت که گفت وگوی دو جانبه میان ایران و آمریکا "فرصت مناسبی" را برای پیشبرد مذاکرات هسته ای با گروه های بزرگ فراهم خواهد کرد...

خبرگزاری ایسنا: یک مقام مسوول آمریکایی گفت که گفت وگوی دو جانبه میان ایران و آمریکا "فرصت مناسبی" را برای پیشبرد مذاکرات هسته ای با گروه های بزرگ فراهم خواهد کرد.

این مقام ارشد دولت آمریکا که خواست نامی از او فاش نشود، بیان کرد: این رایزنی ها در مرحله مهمی از مذاکرات انجام می شود.

بنابر گزارش روزنامه لبنانی النهار، وی افزود: از این رو "فرصت مناسبی" برای ما به منظور تبادل دیدگاه ها در چارچوب مذاکرات آتی گروه 1+5 در وین مطرح خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به منظور رایزنی های سیاسی تا قبل از شروع دور بعدی مذاکرات با کشورهای گروه 1+5 که قرار است در تاریخ 26 خرداد در وین از سرگرفته شود، گفت وگوهای دو جانبه بین هیات ایرانی و برخی کشورهای گروه 1+5 در سطح معاونین وزیر برگزار خواهد شد.

در این چارچوب طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 19 و 20 خرداد گفت وگوهای دوجانبه با هیئت آمریکایی در ژنو و طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 21 و 22 خرداد، با هیات روسی در رم برگزار می گردد.

ملاقات با برخی هیات های دیگر نیز در دست تنظیم است.

ماری هارف، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز تائید کرد که معاونان وزارت خارجه آمریکا و ایران هفته جاری در ژنو دیدار خواهند کرد.

وی با اشاره به مذاکرات سیاسی ایران و 1+5 در توئیتر خود نوشت: بیل برنز، معاون وزیر خارجه آمریکا و وندی شرمن سرپرست هیات مذاکره کننده آمریکایی و جک سولیوان، مقام ارشد کاخ سفید این هفته در ژنو با مقامات ایرانی دیدار خواهند کرد.

جدید ترین مطالب سایت