لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

معرفی ترسناک ترین فیلم جهان

نتایج پژوهش ژاپنی ها درباره ترسناک ترین فیلم...    

هموطن: محققان ژاپنی با انجام نظرسنجی و تحقیق جدید ترسناک ترین فیلم سینمایی جهان را فیلم درخشش اعلام کرده و ترسناک ترین صحنه  این فیلم را نیز معرفی کردند.

معرفی ترسناک ترین فیلم جهان

محققان ژاپنی با انجام یک نظرسنجی باینترنتی نظر مردم را درباره ترسناک ترین فیلم ژانر وحشت که تاکنون تماشا کرده اند پرسیدند. آن ها نظرسنجی گسترده ای را بر روی یک وب سایت در ماه سپتامبر میان 10 هزار نفر انجام دادند و از آنها خواستند تا ترسناک ترین فیلمی را که تاکنون تماشا کرده اند انتخاب کنند. رتبه اول این نظرسنجی از آن فیلم درخشش استنلی کوبریک شد.

سپس با نمایش فیلم های ترسناک برای گروهی از داوطلبانی که ضربان قلب آنها تحت کنترل قرار داشت، ترسناک ترین صحنه های این فیلم ها نیز تعیین شد.

بر اساس نتیجه این بررسی ها و نظر سنجی ها فیلم درخشش اثر استنلی کوبریک محصول سال 1980 ترسناک ترین فیلم معرفی شد و وحشتناک ترین صحنه این فیلم نیز صحنه مشهور "جانی اینجا است" معرفی شد زیرا در این صحنه ضربان قلب تماشاگران فیلم 28.21 درصد افزایش پیدا کرد.

جن گیر و پس از آن کابوس خیابان الم پس از فیلم درخشش بیشترین بازخورد فیزیکی از جانب تماشاچیان را داشت و موجب افزایش بیش از 26 درصدی ضربان قلب تماشاچیان می شد.

ترسناک ترین صحنه ها براساس تشخیص درصد افزایش میزان ضربان قلب تماشاچیان در هر صحنه و مقایسه این میزان با ضربان قلب تماشاچیان دیگر فیلم ها تعیین می شد. میانگین افزایش ضربان قلب تماشاچیان در این آزمایش 25.3 درصد بوده  است.

منبع خبر: همشهری آنلاین

جدید ترین مطالب سایت