فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ترمینال جنوب و غرب جمع آوری می‌شوند

شهردار منطقه ۱۸ با اشاره به اینکه طرح پردیس خودرو به کمیسیون ماده ۵ رفته تا بررسی شود؛ گفت: در صورتی که این طرح تایید شود ترمینال جنوب، غرب جمع و به پردیس خودرو در تلاقی ۴۵ کیلومتری بهار و آیت الله سعیدی منتقل می شود...

هموطن: شهردار منطقه ۱۸ با اشاره به اینکه طرح پردیس خودرو به کمیسیون ماده ۵ رفته تا بررسی شود؛ گفت: در صورتی که این طرح تایید شود ترمینال جنوب، غرب جمع و به پردیس خودرو در تلاقی ۴۵ کیلومتری بهار و آیت الله سعیدی منتقل می شود.

به گزارش فارس، وحید نوروزی در جریان بازدید  در خصوص رینگ بزرگراهی کلانشهر تهران گفت: 12.5 کیلومتر از این رینگ در منطقه 18 قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه بزرگراه فتح و سعیدی را در منطقه 18 داریم گفت: سه بزرگراه مهم در حال بهره برداری در منطقه 18 است.

نوروزی با بیان اینکه دو بزرگراه در دست احداث است گفت: یکی از این بزرگراه ها 45 متری بهار است که مکمل بزرگراه 76 کیلومتری شهید بروجردی است.

نوروزی اضافه کرد: طرح پردیس خودرو به کمیسیون ماده 5 رفته تا بررسی شود؛ در صورتی که این طرح تایید شود ترمینال جنوب، غرب جمع و به پردیس خودرو در تلاقی 45 کیلومتری بهار و آیت الله سعیدی منتقل می شود.

شهردار منطقه ۱۸ گفت: زمینی در حدود 100 هکتار در این منطقه در نظر گرفته شده که البته این موضوع فعلاً در حد مطالعه و مشاوره است و باید در کمیسیون ماده 5 تأیید شود.

وی تأکید کرد: در پی این هستیم که این طرح مصوبه ماده 5 را بگیرد.

وی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به اینکه ورودی شهر تهران بسیار مهم است گفت: باید در راستای کاهش بار ترافیکی برنامه هایی در این زمینه انجام دهیم.

شهردار منطقه 18 در بخش دیگری از سخنانش درباره طرح های دیگری که قرار است در این منطقه اجرا شود گفت: یکی دیگر از این طرح ها مرکزی برای خرید و فروش خودروهای لوکس است که این موضوع نیز در حال مطالعه و بررسی است.

منبع خبر: همشهری آنلاین

جدید ترین مطالب سایت