لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گوگل و سامسونگ برای مقابله با اپل متحد شدند

چندی پیش بود که خبر درخواست کمک سامسونگ از گوگل برای مقابله با اپل در فضای مجازی منتشر گردید.اکنون با انتشار ایمیل های ردوبدل شده بین شرکت های سامسونگ و گوگل مشخص گردید که گوگل توافق کرده علاوه بر کمک به سامسونگ برای مقابله با مشکلات حقوقی ناشی از شکایت اپل، حتی در صورت بروز مشکل، قسمتی از جریمه این شرکت را نیز بپردازد...

گوگل و سامسونگ برای مقابله با اپل متحد شدند

هموطن: گوگل و سامسونگ تفاهم نامه ای را به امضا رسانده اند که سامسونگ را ملزم به استفاده از برنامه های گوگل بر روی دستگاه های سری گلکسی می کند و دقیقا به همین دلیل، گوگل نیز موافقت کرده تا سامسونگ را در زمینه استفاده از تکنولوژی های استفاده شده در دستگاه هایش یاری کند. بحث عمده در زمینه دفاع گوگل از سامسونگ به موضوع مورد ادعای اپل در همگام سازی داده ها در پس زمینه و قابلیت های جستجو مربوط می شود.

حق ثبت اختراع های یادشده به قابلیت های توسعه داده شده توسط گوگل شامل گوگل سرچ باکس و جی میل محدود می شوند. دیگر حق ثبت اختراع های مورد بحث به قابلیت هایی مربوط می شود که سازندگان گوشی های اندرویدی و یا انجمن اپن سورس اندروید می توانند مورد استفاده قرار دهند و یا آن ها را بهینه کنند.

این اولین باری نیست که گوگل به یاری سازندگان گوشی های اندرویدی می پردازد و این غول دنیای تکنولوژی پیش از این نیز در دعوی قضایی بین اچ تی سی و نوکیا، به حمایت از شرکت تایوانی اچ تی سی مبادرت ورزیده بود. هنوز مشخص نیست سامسونگ چه مبلغی را به عنوان غرامت از گوگل دریافت کرده و یا دریافت خواهد کرد.

منبع خبر: گجت نیوز

جدید ترین مطالب سایت