فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فصل جدید در روابط دو همسایه؛ دکتر روحانی عازم ترکیه شد

دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) به دعوت رسمی عبدالله گل رییس جمهوری ترکیه عازم آنکارا شد . در گفتگوهای رسمی دکتر روحانی و مقامات عالی رتبه ترکیه، بر توسعه و تقویت مناسبات دو کشور در همه زمینه ها تأکید می شود.

فصل جدید در روابط دو همسایه؛ دکتر روحانی عازم ترکیه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در سفر دو روزه دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری به ترکیه شش تفاهمنامه همکاری بین ایران و ترکیه امضاء می شود .

در این سفر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه، حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و مسعود سلطانی فر رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی، رییس جمهوری را همراهی می کنند.

دیدارهای رسمی با همتای ترک و رجب طیب اردغان نخست وزیر، شرکت در ضیافت شام عبدالله گل، دیدار با ایرانیان مقیم و برخی از تجار و بازرگانان، شرکت در مراسم گشایش شورای عالی همکاری های راهبردی ایران و ترکیه و نشست رسانه ای با مدیران رسانه های ترکیه از دیگر برنامه های رئیس جمهوری ایران در این سفر است.

در این سفر اسنادی در بخش های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و همچنین در حوزه ساخت مشترک فیلم، همکاری در زمینه گردشگری، پست، گمرک و استاندارد امضا می شود.

همچنین در این سفر پس از پایان نشست شورای عالی همکاری های راهبردی ایران و ترکیه، دستاوردهای این نشست در بیانیه ای مشترک منتشر می شود.

در سفر بهمن ماه سال گذشته رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه به تهران، سه تفاهم نامه همکاری در زمینه تجارت ترجیحی، پنجمین کمیته مشترک تجاری بین دو کشور و همکاری های خبرگزاری جمهوری اسلامی با خبرگزاری آناتولی ترکیه به امضای مسوولان دو کشور رسید.

در سفر اردوغان به تهران رسیدن به سقف 30 میلیارد دلار مبادله تجاری بین ایران و ترکیه تا سال 2015 مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

جدید ترین مطالب سایت