فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شهادت ۲۳ زائر پاکستانی نزدیک مرز ایران

در حمله افراد مسلح ناشناس به اتوبوس حامل زائران در منطقه «تفتان» پاکستان، دستکم ۲۳ تن کشته و چندین تن دیگر مجروح شدند. رسانه های پاکستانی گزارش داده اند که این زوار از اماکن زیارتی ایران بازمی گشته اند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در حالی که منابع پاکستانی شمار کشته های حمله دیشب یکشنبه ، را 2 تا 3 نفر اعلام کرده بودند، خبرگزاری فرانسه به نقل از «اکبر دورانی» مسئول امور داخلی استان بلوچستان پاکستان نوشته است: «تا الان می توانیم کشته شدن 23 نفر را تائید کنیم که شماری از آن ها زوار شیعه و شماری دیگر نیز از نیروهای امنیتی هستند. همچنین هفت تن در این حمله زخمی شده اند.»

شهادت ۲۳ زائر پاکستانی نزدیک مرز ایران

پایگاه خبری «دنیا  نیوز» پاکستان نیز گزارش داده  است که مهاجمین زمانی شروع به تیراندازی و پرتاب نارنجک کرده اند که اتوبوس در برابر هتل متوقف شده بود و زوار در حال پیاده شدن بودند.

مسئولان محلی اعلام کرده اند که حال شماری از مجروحان وخیم است و احتمال افزایش کشته ها وجود دارد. گروه های مختلف از جمله حزب دموکراتیک هزاره و علمای پاکستان حمله یکشنبه  شب را به شدت محکوم کرده اند.

تابستان سال 2011 میلادی، نیز حمله ای مشابه به کاروان زوار شیعه ای که از ایران به پاکستان برگشته بودند، به شهادت 26 تن منجر شد. در سال های اخیر حملات گروه های تندرو به جامعه «هزاره» پاکستان که عموما شیعه هستند، افزایش یافته است.

نیروهای مرزبانی ایران به کمک ماموران امنیتی پاکستان شتافتند

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع حادثه تروریستی در خاک پاکستان و نزدیکی مرز ایران، نیروهای مرزبانی کشورمان به کمک ماموران امنیتی کشور همسایه شتافتند.

مرز رسمی جمهوری اسلامی ایران با پاکستان در منطقه میرجاوه به فاصله تقریبی 90 کیلومتری شرق زاهدان واقع شده است.

جدید ترین مطالب سایت