لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برنامه ایران برای دلجویی از مسی!

علی کفاشیان دیروز با خبرگزاری تسنیم گفت وگو کرد و آخرین توضیحات را درباره اتفاقات روز فوتبال از جمله اردوی تیم ملی در برزیل داد. خلاصه ای از حرف های او را می خوانید...

هموطن: علی کفاشیان دیروز با خبرگزاری تسنیم گفت وگو کرد و آخرین توضیحات را درباره اتفاقات روز فوتبال از جمله اردوی تیم ملی در برزیل داد. خلاصه ای از حرف های او را می خوانید.

* از تیم ملی خبر می گیرم و می دانم اوضاع چگونه پیش می رود. خوشبختانه تمرینات بسیار خوب پیش می رود و تیم ملی در کمپ بسیار خوبی مستقر شده است. بازیکنان هر روز به تمرین می روند و به هتل برمی گردند و از تمام شرایط هم راضی هستند.

* هتل تیم ملی در یک منطقه محافظت شده قرار دارد تا خطری اطراف تیم ملی نباشد و کسی را به تمرینات راه نمی دهند. خوشبختانه برزیل شرایط امنیتی بسیار خوبی دارد و همه چیز رضایت بخش بوده است.

* پیش از سفر کروش به برزیل او با آل اشپورت توافق کرد. اکنون مشکلی وجود ندارد! کادرفنی هم قرار شد از لباس های آل اشپورت استفاده کند. این شرکت از جنس های خوب خود البسه تیم ملی را تهیه کرده و این لباس ها آب نمی رود.

* من درباره خط خوردن خلعتبری و سردار آزمون نمی توانم دخالتی کنم و پاسخی بدهم. کادرفنی این کار را انجام داده و کروش تصمیم گیرنده بوده است.

فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد چون زیر و روی آن مشخص نیست.

* هیچ برنامه خاصی برای دلجویی از مسی نداریم.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت