لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صحبت های قوچان نژاد پس از گلزنی دیشب

رضا قوچان نژاد مهاجم گلزن تیم ملی ایران که شب گذشته موفق شد گل دوم ایران را به ثمر برساند، پس از پایان مسابقه گفت: خیلی خوشحالیم که با کسب پیروزی به استقبال جام جهانی 2014 برزیل می رویم...

هموطن: رضا قوچان نژاد مهاجم گلزن تیم ملی ایران که شب گذشته موفق شد گل دوم ایران را به ثمر برساند، پس از پایان مسابقه گفت: خیلی خوشحالیم که با کسب پیروزی به استقبال جام جهانی 2014 برزیل می رویم. در روزهای گذشته بازیکنان شرایط خوبی داشتند و خوشحالیم که توانستیم برابر ترینیداد و توباگو به پیروزی برسیم. البته پیروزی در دیدارهای دوستانه چندان مهم نیست و اهمیتی ندارد. تنها نکته مثبت این پیروزی افزایش روحیه بازیکنان پیش از شروع جام جهانی است. این پیروزی به ما کمک خواهد کرد تا انگیزه ما بالا برود.

مهاجم ایرانی چارلتون در ادامه گفت:بی صبرانه منتظر آغاز جام جهانی هستیم. در تمریناتی که در کمپ کورینتیانس داشتیم به خوبی توانستیم به فرم مطلوبی برسیم. اکنون همه بازیکنان به چیزی جز آغاز جام جهانی فکر نمی کنند.

قوچان نژاد در 13 مسابقه 9 گل برای تیم ملی ایران به ثمر رساند و نشان داد که مهاجم گلزنی است. او درباره آمار گلزنی خود نیز گفت: برای کل تیم خوشحالم. مهم نیست که من گل زدم یا پاس گل دادم و یا این که بازی خوبی را به نمایش گذاشتم. مهم این است که تیم توانست به پیروزی برسد. بازی خوب تیمی را به بازی خوب فردی ترجیح می دهم. این همان چیزی است که تلاش می کنیم به آن برسیم.

تیم ملی ایران امروز (دوشنبه) صبح تمرینی در برزیل نخواهد داشت و به استراحت می پردازد و بعدازظهر در تمرینی که خبرنگاران می توانند در آن حضور داشته باشند، به تمرین خواهند پرداخت.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت