فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گفتگوهای دوجانبه در حمایت از گفتگوهای ۱+۵ است

مایکل مان سخنگوی کاترین اشتون،مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت وگوهای دو جانبه بین ایران و واشنگتن را در راستای حمایت از گفت وگوهای ۱+۵ دانست.آقای عراقچی رئیس هیات ایرانی در ژنو نیز گفت مذاکرات ۵ ساعته ایران وامریکا در فضایی مثبت و سازنده برگزارشد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی اشتون گفت: گفتگوهای دوجانبه در حمایت از گفتگوهای ۱+۵ است. سخنگوی اشتون با اعلام اینکه تیم ایرانی، آمریکایی و هلگا اشمیت، معاون اشتون دیداری داشته اند که بیش از 5 ساعت به طول انجامیده گفت که آنها همان طور که انتظار می رفت درباره موضوعات مختلفی گفت وگو کرده اند.

مذاکرات ایران و آمریکا با هدف کم کردن شکاف میان مواضع و دیدگاهها درباره توافق جامع هسته ای، امروز هم در سوئیس پیگیری می شود. در دور اول این مذاکرات که دیروز با حضور هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شد دو طرف درباره موضوعات مطرح شده در مذاکرات هسته ای رایزنی کردند.

گفتگوهای دوجانبه در حمایت از گفتگوهای ۱+۵ است

آقای عراقچی معاون وزیر امور خارجه و رئیس هیئت ایرانی در ژنو گفت: مذاکرات پنج ساعته ایران و آمریکا در فضایی مثبت و سازنده برگزار شد. عراقچی با اشاره به اینکه موضوع موشکی و تجهیزات نظامی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست تاکید کرد این موضوع با قوت و قدرت کامل در مذاکرات هسته ای بیان شده است و در ادامه نیز چنین خواهد بود.

تیم مذاکره کننده هسته ای پس از این مذاکرات عازم ایتالیا می شود تا علاوه بر شرکت در کنفرانس خلع سلاح در رم - با"سرگئی ریابکوف "معاون وزیر امور خارجه روسیه و نماینده این کشور در 1+5 مذاکره کند.

گفتگوهای دوجانبه در حمایت از گفتگوهای ۱+۵ است

پنجمین دور گفتگوهای  ایران و 1+5 درباره راه حل جامع هسته ای به ریاست وزیر امور خارجه ایران و مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا  26 تا 30 خرداد  در وین برگزار خواهد شد .این مذاکرات برای دستیابی به توافق جامع اتمی برگزار می شود که به مناقشه هسته ای ایران پایان دهد.

دیدار سه جانبه هیأت ایرانی و دیپلمات های ارشد آمریکا و هلگا اشمیت، نماینده اشتون در آستانه پنجمین دور گفت وگوهای ایران و قدرت های جهانی برگزار می شود. دور پیشین این گفت وگوها در اردیبهشت ماه در حالی در وین پایان یافت که دو طرف اعلام کردند نتوانستند به توافقی برای تدوین پیش نویس راهکار جامع اتمی توافق کنند.

جدید ترین مطالب سایت