فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جدیدترین کمپین های تبلیغاتی برندهای معروف

جهان مد و فشن به سرعت در حال گذر است، به همین دلیل صنعت های مد نیز مدام در حال تولید کلکسیون های جدید خود هستند.اما چرا تبلیغات مد و فشن باید برای ما انقدر اهمیت دارد؟

به گزارش پایگاه سبک زندگی سایت هموطن، جهان مد و فشن به سرعت در حال گذر است، به همین دلیل صنعت های مد نیز مدام در حال تولید کلکسیون های جدید خود هستند.اما چرا تبلیغات مد و فشن باید برای ما انقدر اهمیت دارد؟ به این دلیل که ما می توانیم از طریق این کمپین ها از مدهای پیش رو اطلاع یابیم. در واقع این تبلیغات هستند که به ما نشان می دهند چه رنگ، چه مدل و چه طرح هایی در فصل های آتی حرف اول را می زنند.

ما در اینجا کمپین های تبلیغاتی برترین برندهای دنیای مد را که از ستاره های مشهوری به عنوان مدل استفاده کرده اند، برایتان آورده ایم. 

 جیمز جگر، پسر میک جگر، در آخرین کمپین تبلیغاتی « Jimmy Choo» حضور یافته است. می توان گفت که جیمز جگر برای این تصاویر تبلیغاتی که در نیویورک گرفته شده، بهترین انتخاب بوده است. کارگردان این کمپین می گوید: «او اعتماد به نفسی بالقوه دارد. ترکیب شخصیت بذله گو و باهوش او با جذابیت چهره اش، از او یک جنتلمن واقعی ساخته است.»


 ادی ردمین چهره تبلیغات جدیدترین کلکسیون لباس های مردانه «Prada» است.


یکی از بهترین برندهای اکسسوری که در حال حاضر دل همه را برده است، برند « Mansur Gavriel» می باشد. پس بعید نیست که  برای تبلیغات خود از ستاره هایی چون هاری نف استفاده کند.


برند لوکس «Burberry» برای تبلیغات کلکسیون پاییز و زمستان 2016 خود، از بازیگر کالوم تورنر استفاده کرد. طراحان این برند معتقدند که او می تواند با استایل مخصوص به خود، خصوصیات منحصر بفرد این برند را به خوبی منتقل کند.


چهره تبلیغات کلکسیون زنانه «Burberry» نیز ادی کمپبل است.


«Prada» نام کمپین جدید خود را «انعکاس» گذاشت. کلکسیون لباس هایی که این برند طراحی کرده، آرامش، خاص بودن و جذابیت را به شما هدیه می دهد. رنگ هایی که در این مجموعه به کار گرفته شده نیز رنگ های پاستلی است.


« Equipment» داریا وربوی در کلکسیون جدید خود، از کیت ماس استفاده کرده است. این را هم بگوییم که عکس برداری از این مجموعه در خانه خود کیت انجام شده است.


جدیدترین چهره تبلیغات جواهرات برند لوکس «Chanel»، به علاوه عطر آن با نام « Coco Mademoiselle» کایرا نایتلی، هنرپیشه انگلیسی، است.

منبع: برترین ها 

جدید ترین مطالب سایت