فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ورود غیر قانونی به دفتر سید محمد خاتمی

 مدیر عامل بنیاد باران از ورود غیر قانونی به موسسه تحت مدیریت سید محمد خاتمی خبر داد...

هموطن: مدیر عامل بنیاد باران اعلام کرد: این سرقت که همراه با بازرسی کامل همه قفسه ها و وسایل دفتر بوده است طی سه روز تعطیل 14 تا 16 خرداد رخ داده و روز شنبه هفده خرداد با کشف موضوع، پرونده ای در کلانتری محل درباره موضوع تشکیل شده است

جواد امام در زمینه چگونگی جریان سرقت و آنچه «بازرسی» خواند گفت: مشخص است ورود به ساختمان بدون ایجاد خسارت به در و پنجره ها و بسیار فنی بوده است، تنها یک شیشه شکسته شده که مشخص نیست که واقعا هنگام ورود صورت گرفته است یا خیر، و اوراق و اسناد موجود ورق به ورق بررسی شده است. تنها وسیله کم شده از وسایل دفتر یک ال.ئی.دی کهنه و از کار افتاده بوده و این در حالی است که فرش، تلویزیون، کامپیوتر و وسایل سبک و گران قیمتی در دفتر موجود بوده است.

بنیاد باران تشکیل یغیر دولتی است که سید محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین کشورمان پس از اتمام دوران مسئولیت ریاست جمهوری اقدام به تشکیل آن کرد. این تشکل «به عنوان مرکز توسعه اندیشه و همگرایی فکری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی» خود را معرفی کرده است.

«شناخت و تقویت سرمایه اجتماعی و مدیریتی کشور و صیانت از آن، بهره گیری از تجارب، دانش و علاقمندی مدیران و صاحبنظران در ارزیابی و نقد روندهای اداره کشور و دستیابی به توصیه های سیاستی مناسب برای حل چالش ها و مسائل مهم کشور، توسعه منابع انسانی و تربیت نخبگان برای برنامه ریزی و مدیریت در عرصه های مختلف توسعه، فعالیت برای رشد اندیشه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و بالا بردن سطح دانش و فناوری جامعه، کمک به توسعه تشکل های غیر دولتی در جهت ایفای نقش موثر بین قدرت متمرکز و قدرت منتشر» از جمله خط مشی های این نهاد اعلام شده است.

این تشکل به دنبال آن است تا با انتشار روزنامه یا همکاری در انتشار روزنامه ضمن حمایت حقوقی از مدیران دوران اصلاحات -دفاع از عملکرد دولت اصلاحات و گرد آوری و نشر تجارب مدیریتی آن دوره اقدام کند.

انجام فعالیت های اقتصادی و کارآفرینی، ایجاد مراکز پژوهشی و دوره های تحصیلات تکمیلی در جهت تحقق خط مشی های بنیاد، کمک به ایجاد و ساماندهی تشکل های غیر دولتی، برگزاری نشست ها تخصصی، اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی -تاسیس موسسه خیریه -تاسیس مرکز افکار سنجی -همکاری با موسسات داخلی و نهاد های بین الملی از جمله اهداف این تشکل غیردولتی است.

منبع خبر: خبرآنلاین

جدید ترین مطالب سایت