فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

 خوشتان بیاید یا نه، پوشش آدمهای شهر، یکسال آبی کاربنی می شود، سال بعد شکلاتی، پارسال نارنجی نارنگی و حالا هم که همه "سبز زمرّدی" می دوزند.        

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

هموطن: هرساله موسسه مُد Pantone (پنتون) از میان طراحان و برندهای معتبر لباس جهان برای انتخاب رنگی که قرار است طی سال آینده همه گیر شود نظرسنجی میکند. امسال بزرگان مُد جهان روی رنگ "سبز زمرّدی" با کد ۵۶۴۱-۱۷ توافق کردند و این یعنی در سال ۲۰۱۳ کسی نارنجی نارنگی نخواهد دوخت.

رنگ سال ۲۰۱۳ تونالیته ای از رنگ سبز است به نام Emerald با کد ۵۶۴۱-۱۷ که به عقیده خیلی ها توأم با حس لوکس بودن است. این رنگ در بسیاری از کشور ها، فرهنگ ها و مذاهب بیانگر حس شکوه، جلال و زندگی دوباره است. این رنگ بیانگر معنی رشد و شکوفایی است و شاید هیچ رنگ دیگری به اندازه ی آن بیانگر باز زایی و نوزایی نیست. سال های سال در بسیاری از کشور ها رنگ سبز بعنوان رنگ وحدانیت و شفا بخشی انتخاب شده بوده است.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

موسسه پنتون در بیانیه ای كه در مورد انتخاب این رنگ برای رنگ سال ۲۰۱۳ منتشر كرده، آورده است که: "زمردی رنگ بسیار زنده ای است. رنگی بسیار درخشان كه قدرت خیره كردن چشم ها را دارد؛ با شكوه و فاخر... رنگی زیبا، لطیف و باوقار، رنگی كه حس خوب بودن به انسان می دهد، حس تعادل و هارمونی..." تعریف پنتون از این رنگ که سمبل رشد است سرزنده بودن درخشندگی و با شکوه بودن… است. همچنین این رنگ از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است که باعث افزایش احساس خوب بودن، تعادل و هماهنگی است. همینطور پر جنب و جوش و درخشنده است درست مثل طبیعت، سبز نگاهی خوب با رنگ روشن است. ست رنگی آن با زرد مملو از انرژی است.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

Leatrice Eisman مدیر اجرایی انیستیتوی رنگ Pantone در این باره انتخاب این رنگ می گوید:" سبز یکی از فراوان ترین رنگ ها در طبیعت است. چشم انسان بیش از هر رنگ دیگری تونالیته های رنگ سبز را در طیف رنگی می بیند". وی ادامه داد: "این رنگ دارای تاریخچه ی بسیار طولانی است، در بسیاری از دوره ها بصورت نمادین بیانگر حس شفافیت، زندگی دوباره و تازه شدن بوده، چیزی که در دنیای پیچیده امروز شاید نکته بسیار مهمی است.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

این رنگ می تواند نقش مهمی در گرایشات معماری داخلی دکوراسیون منزل و مد ایفا کند". این رنگ همچنین نماد رشد، تازگی و کامیابی است، هیچ رنگ دیگری به این اندازه نمیتواند حس احیا را به بیننده القاء کند."

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

حالا چرا زمردی؟ زمّرد درخشان وخوشرنگ است و هارمونی و نظم را به بیننده یادآوری میکنند، بنا به عقیده "ایستمن" رنگ زمرّدی به راحتی قابل پیاده سازی در طرحهای تولید کنندگان پوشاک است و جلوه خوبی به طیف وسیعی از تولیدات برندهای معروف می دهد.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 اگر به دنبال مدهای 2013 هستید ...

شاید بد نباشد یک تغیر کوچک در زندگی تان ایجاد کنید تغییری كه حال شما را بهتر  كند و به زندگی تان حس و حال تازه ای بدهد، یك تغییر رنگی، چه بهتر كه رنگ سال را به زندگی تان وارد كنید. چه در لباس ها و چه در خانه تان می توانید زمردی را وارد كنید و از آن تاثیرات مثبت بگیرید. خانم ها دوستش دارند و این دوست داشتن ریشه ای تاریخی دارد. "زمرد" همیشه محبوب بوده به خصوص در میان خانم ها، رنگ خاص این قطعه جواهر چشم را می گیرد و رها نمی كند.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

رنگ "سبز زمرّدی" هم همین گونه است، تاثیر دلنشینی دارد و چشم  را به خود جذب می كند و حالا انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال می تواند اتفاق جالبی باشد، برای همین اگر از این به بعد در دور و اطراف تان رنگ سبز زمرّدی زیاد دیدید اصلا تعجب نكنید.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 از نارنجی نارنگی تا سبز زمرّدی

موسسه پنتون، موسسه ای است كه هر سال، چند هفته ای مانده به پایان سال قدیم رنگ سال بعد را مشخص می كند و این انتخاب مورد توجه بسیاری از برندهای مشهور قرار می گیرد و البته این توجه فقط در حیطه پوشاك نیست، حیطه دكوراسیون داخلی و لوازم منزل، زیورآلات، وسایلی مثل عینك، ساعت، فندك و... و بسیاری از تجارت ها و صنعت های دیگر هم به این رنگ سال توجه می كنند و می كوشند محصولاتی به این رنگ به بازار عرضه كنند.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

سال ۲۰۱۲ رنگ سال، "نارنجی نارنگی" بود، حالا این رنگ كه نسبتا خنثی ارزیابی می شود جای خود را به "زمردی" داده كه انرژی نهفته زیادی در خود دارد و البته به تعبیری بیشتر از یاسی و نارنجی برای هر دو جنس مناسب است. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 با چی ست کنید؟

زنده و درخشان: درست مثل طبیعت، سبز زمرّدی در زیر نور بسیار باشكوه است. اگر می خواهید حس سرزندگی را بیشتر انتقال دهید آن را با رنگ های زرد و نارنجی همراه كنید. لباس های ست شده زمردی، زرد و نارنجی هم توجه را جلب می كند و هم حس جوانی و سرزندگی را انتقال می دهد. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 جواهرات تان را با چه رنگی ست كنید

زمردی رنگ جواهر است، داشتن جواهری به این رنگ در این روزها می تواند شما را دارای سلیقه ای خاص نشان دهد. اگر زمرد در میان جواهرات شما نشست می توانید از رنگ های بنفش تیره، آبی، قرمز، سیاه و طلایی برای پوشش و لوازم همراه خود استفاده كنید و مجموعه ای شگرف بسازید كه باعث شود در هر جمعی به چشم بیایید. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 برای تكمیل زیبایی های خانه تان

ذات خاص این رنگ به گونه ای است كه به شما حس نظم و هماهنگی می دهد و در نقطه مقابل رنگ هایی قرار می گیرد كه به شما حس شلوغی، به هم ریختگی و شلختگی را می دهد. از این خاصیت زمردی می توانید برای دكوراسیون داخلی خانه تان استفاده كنید. برای آنكه خودتان هم دارای نظم و هم دارای حس انرژی و زیبایی باشید می توانید زمردی را با خاكستری، سفید و زرد چرك یا حتی آبی ست كنید.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

اما چرا این رنگ جواهری برای سال ۲۰۱۳ انتخاب شد؟ می توان تفسیرهای زیادی در این مورد داشت. لئاتریس آیزین، مدیر اجرایی موسسه پنتون در سخنرانی ای كه در مراسم اعلام این رنگ داشت، گفت: "این رنگ حال بهتری به ما می دهد زیرا رنگ هوش، ادراك و مكاشفه است، در عین حال این رنگ حس خوشایند تعادل، هارمونی و نظم را القا می كند." او همچنین گفت: "از روزگار باستان، این رنگ درخشان رنگ زیبایی، نو شدن و زندگی تازه در بسیاری از ادیان و فرهنگ ها بوده است... این رنگ همین طور رنگ رشد، شكوفایی، تازه شدن، كامیابی و موفقیت است كه تمام اینها رنگی دلپذیر و به شدت خوشایند را می آفرینند." در ضمن هیچ رنگی به اندازه رنگ سبز و به خصوص سبز زمرّدی رنگ احیا، نو شدن و از نو آغاز كردن نیست.رنگی كه به عنوان رنگ سال معرفی شده است از لحاظ كد رنگ  شناسی با كد TCX ۵۶۴۱-۱۷ شناخته می شود. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 زمردهای در دسترس

اما خانم ها چگونه می توانند رنگ زمردی را به زندگی روزمره خود وارد كنند؟ در زیر راه هایی برای این كار به شما پیشنهاد می دهیم: 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 برای چشمان شما

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

رنگ سبز زمرّدی یکی از رنگ های در دسترس برای لوازم آرایشی چشم است. برندهایی مثل الیزابت آردن، گلوریا، زفورا و سالی هندرسون سایه چشم، ریمل و خط چشم در طیف های مختلف زمردی را به بازار عرضه كرده اند. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 برای ناخن های شما

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

مارنیز، متخصص ناخن می گوید: "سال هاست كه خانم ها از رنگ زمردی برای ناخن های خود استفاده می كنند زیرا این رنگ احساس وقار و كلاسیك بودن را می دهد در ضمن می توان آن را با لباس ها یا جواهرآلات به كار رفته شده هماهنگ كرد. برندهای زویا، الیزابت آردن، روشه و... لاك هایی در طیف های مختلف زمردی به بازار عرضه كرده اند. 

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 برای دست ها و گردن  شما 

به هر حال زمردی رنگی جواهری است، طبیعی است كه این رنگ فاخر برای بدلیجات هم انتخاب مناسبی باشد؛ گوشواره ها، دستبندها، گردنبندها و حتی ساعت های این رنگ می تواند ست لباس شما را غنی تر و چشم نوازتر كند.

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

دكتر مارك استولمن، روانشناس و مشاور برند لوازم خانگی و آشپزخانه "اسكالامن" در مورد رنگ زمردی نكات جالبی می گوید: "این رنگ، رنگ شادی و شانس است، در واقع می توان گفت این رنگ جدا از حس نو بودن و تازگی، حس خوش بینی، امید به آینده داشتن و سرحالی را هم القا می كند. اگر خانه تان را با وسایل این رنگی تزئین كنید،  یعنی سرشار از حس زندگی و مشتاق به پیشرفت و كسب موفقیت هستید. در مورد لباس و جواهرات هم همین طور است، این رنگ جدا از احساس آراسته بودن، حس خاص بودن را هم القا می كند، با این رنگ می توانید حتی قبل از رسیدن بهار حس بهاری بودن را القا كنید."

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013

پـوشش سبـز زمـردی، رنـگ مـد سـال 2013 سال هایی كه گذشت چه رنگی بودند؟ 

در پایان، ضمن اینکه در جریان قرار گرفتید که رنگ سال 2013 "سبز زمرّدی" است بد نیست فهرستی از رنگ سال های قبل را نیز مرور كنیم:

  

جدید ترین مطالب سایت