لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مدیر عامل «فیس‌ بوک» به دادگاه می‌رود

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک و تعداد دیگری از اعضای هیات مدیره این شرکت توسط یکی از سهامداران مورد پیگرد قضایی قرار گرفته اند...

خبرگزاری فارس: مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک و تعداد دیگری از اعضای هیات مدیره این شرکت توسط یکی از سهامداران مورد پیگرد قضایی قرار گرفته اند.

وی علت شکایت خود را سیاست گذاری های فیس بوک دانسته که امکان دریافت سالانه بیش از ۱۵۰ میلیون دلار سود را بابت سهام این شرکت برای اعضای هیات مدیره فراهم می آورد.

تعداد سهامی که در اختیار کل اعضای هیات مدیره فیس بوک است ۲۵ میلیون سهم است و پاداش فردی تعلق گرفته به هر یک از اعضا ۲.۵ میلیون دلار اعلام شده، اما در عمل رقمی که به هر یک از این افراد پرداخت شده بر مبنای قیمت ۶۲.۵ دلاری هر سهم در روز جمعه به ۱۵۶ میلیون دلار رسیده است.

ارنستو اسپینوزا همچنین معتقد است حقوق پرداختی به مدیران غیرکارمند فیس بوک که سال گذشته به طور متوسط برابر با ۴۶۱ هزار دلار بوده بسیار بالاست و در مقایسه با رقبایی همچون آمازون و والت دیسنی ۴۳ درصد بیشتر است.

فیس بوک اتهاماتی که در این زمینه وارد شده را ناشایست دانسته و از تصمیم این شرکت برای دفاع قاطعانه از خود در زمان رسیدگی به این شکایت خبر داده است.

جدید ترین مطالب سایت