فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

امریکا درصدد تصاحب بازار گاز اروپا

سرگئی گلازیف با بیان این که آمریکا قصد دارد با ورشکست کردن بانک های اروپایی و تضعیف بازار اتحادیه اروپا ، بدهی های خود را به بانک های روسیه و اروپا لغو کند هدف اصلی از این اقدام آمریکا را بدست گرفتن بازار اروپا برای فروش گاز شیست خود توصیف کرد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرگئی گلازیف مشاور رئیس جمهوری روسیه روز گذشته (سه شنبه) در مسکو اعلام کرد آمریکا در تلاش است با تضعیف  اروپا، گاز شیست خود را در بازار اروپا عرضه کند.  وی گفت: آمریکا قصد دارد با ورشکست کردن بانک های اروپایی و تضعیف بازار اتحادیه اروپا ، بدهی های خود را به بانک های روسیه و اروپا  لغو کند.

امریکا درصدد تصاحب بازار گاز اروپا

مشاور رئیس جمهوری روسیه همچنین با بیان این که تحریم های اقتصادی که  آمریکا در تلاش است بر ضد روسیه اتخاذ کند، به تضعیف اروپا کمک خواهند کرد گفت: این تحریم ها  به آمریکا اجازه خواهد داد تا شرایط اقتصادی زیان آوری را به اتحادیه اروپا تحمیل کند.

 باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا دراواخر ماه مارس در بروکسل اعلام کرد به جای گاز روسیه، کشورش برای اروپا گاز تامین خواهد کرد. آمریکا قرار است  در پایان سال 2015 میلادی، برای اروپا گاز شسیت تامین کند اما این اقدام  سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری را می طلبد.

 به گزارش ریانوستی مشاور رئیس جمهوری روسیه افزود: آمریکا از نخست وزیر و رئیس جمهوری اوکراین  خواسته است واردات گاز را از روسیه  متوقف کنند، قرار دادهای گازی خود را لغو کنند  و انتقال گاز روسیه را به اروپا متوقف کنند.

وی با تاکید بر این که اوکراین از پرداخت بدهی های گازی خود به روسیه خود داری می کند گفت: باراک اوباما از رئیس جمهوری جدید اوکراین نیز خواسته است برای کاهش وابستگی خود به روسیه، به واردات خود در بخش انرژی تنوع بخشد. با این حال مسکو در خصوص کاهش قیمت گاز مشغول مذاکره باروسیه است.

 

جدید ترین مطالب سایت