لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گزارش خاص رویترز : رقیب مسی در ایران کیست؟

تیم ملی فوتبال آرژانتین در حالی در گروه F با تیم های ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است که همه نگاه ها به لیونل مسی، ستاره آنهاستY بازیکنی که در دو دوره جام جهانی تنها موفق شده است یک گل به ثمر برساند و انگیزه زیادی برای موفقیت در برزیل دارد...

گزارش خاص رویترز : رقیب مسی در ایران کیست؟

هموطن: تیم ملی فوتبال آرژانتین در حالی در گروه F با تیم های ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است که همه نگاه ها به لیونل مسی، ستاره آنهاستY بازیکنی که در دو دوره جام جهانی تنها موفق شده است یک گل به ثمر برساند و انگیزه زیادی برای موفقیت در برزیل دارد.

خبرگزاری رویترز اعلام کرد: مسی در جام جهانی 2014 برزیل باید با ونسان انیاما  – دروازه بان نیجریه ، ادین ژکو – مهاجم بوسنی و هرزگوین و کارلوس کی روش – سرمربی تیم ملی ایران رقابت کند.

دیدار آرژانتین و ایران که در شهر “بلو هوریزنته” برگزار می شود تقابل مسی و کی روش است. در واقع باید ببینیم آیا کی روش می تواند از توانایی مربیگری خود استفاده کند و لیونل مسی را متوقف کند یا خیر. در واقع کی روش می تواند با استفاده از توانایی مربیگری خود جام جهانی 2014 برزیل را برای مسی تلخ کند؟

خاویر ماسکرانو، مدافع بارسلونا پیش از این اعلام کرده که این تیم امید زیادی برای موفقیت در برزیل دارد. او همچنین با تمجید از لیونل مسی اعلام کرده بود که این بازیکن جام جهانی موفقیت آمیزی را پشت سر خواهد گذاشت.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت