فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رحیم نوروزی:بازیگری انتخاب من نبود

من بازیگری را انتخاب نکرده ام ولی به نظرم از یک جایی به بعد دیگر نمی توان مسیر را عوض کرد.

چهره ها در هموطن:

رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون درباره علاقه خود به بازیگری و چگونگی ورود به این عرصه بیان کرد: اولویت من برای کار علاقه نیست؛ چرا که من بازیگری را انتخاب نکرده ام. اما سعی کردم نسبت به این اتفاق مسئولانه برخورد کنم و کاری کنم تا در این عرصه بمانم. به نظرم از یک جایی به بعد دیگر نمیتوان مسیر  را عوض کرد. 

بازیگر سریال «یوسف پیامبر» در خصوص ملاک خود برای انتخاب نقش هایش تصریح کرد: من همواره نقشی را انتخاب می کنم که چالش برانگیز، جذاب و خاص باشد. نقش بی جان و معمولی نباشد؛ هرکسی به غیر از من نتواند آن را ایفا کند و کاری باشد که سبب ماندگاری بازی ام در فیلم یا سریال شود. 

رحیم نوروزی:بازیگری انتخاب من نبود

نوروزی درباره اهمیت بازی در فیلم سینمایی یا سریال اظهار داشت: برای انتخاب فیلم یا سریال، کارگردان برایم ارجحیت دارد. در ابتدا با کارگردان یک فیلم یا سریال وارد بحث و گفتگو می شویم تا به یک زبان مشترک برسیم. تا به الان کار در تلویزیون به نوعی برای من بیشتر بوده است. من پرونده قطورتری در عرصه بازیگری تلویزیون دارم.  

در خصوص فعالیت هایی اخیر خود گفت: حدود دو سال است که درگیر کار تئاتر هستم؛ چرا که تئاتر برایم حائز اهمیت است. عرصه تئاتر، پژوهش و آموزش دانشجویان فضای جذابی را برای من رقم می زند. 

رحیم نوروزی در پایان درباره تازه ترین فعالیت تلویزیونی خود اظهار داشت: به تازگی در سریالی با عنوان «آفتاب خیزان» به تهیه کنندگی احمد زالی مشغول کار شده ام. این مجموعه تلویزیونی در شمال کشور تصویربرداری می شود و من نقش یک ورزشکار را در آن ایفا می کنم. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

جدید ترین مطالب سایت