لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محسن ترکی از دنیای داوری خداحافظی کرد

محسن ترکی داور بین المللی فوتبال ایران دیشب پس از گذراندن تست آمادگی جسمانی در دوره بازآموزی و کلاس های توجیهی داوری در کیش در جمع همکارانش از دنیای داوری خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه ورزشی سایت هموطن، این داور مشهور فوتبال ایران که قضاوت های دیدارهای بزرگی را در ایران و آسیا برعهده داشته است پس از شایعات مبنی بر مشکلاتی که در تست های بدنی خود در دوره های آسیایی داشت امروز با گذراندن تست آمادگی جسمانی و اثبات این موضوع که از این نظر مشکلی ندارد سوت داوری را آویخت.

ترکی با این کار قصد داشته پیغامی را به جامعه داوری بدهد و آن خط بطلان بر شایعاتی مبنی بر ناآمادگی جسمانی او وجود دارد، است.

ترکی که در فوتبال ایران به واسطه داوری های قاطع و کارت های رنگی پُر شمارش معروف شد، در فعالیت نزدیک به دو دهه ای خود در فوتبال ایران جزء بهترین های این رشته بوده اما به دلیل مشکلاتی که در رباط صلیبی پای خود پیدا کرده بود بیش از این تحمل فشار رقابت های فوتبال را نداشت.

این داور مشهدی که به فعالیت معلمی نیز مشغول است، ظاهرا سودای ریاست بر کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران را در سر دارد.

از ترکی قضاوت های بی شمار، سوت ها و تصمیماتی درست و گاها غلط به یادگار مانده اما آنچه که او را متمایز کرده شخصیت خاص و اقتدار او در قضاوت رقابت های فوتبال است که این داور را از دیگران جدا می کرد.

منبع: ورزش سه

جدید ترین مطالب سایت