لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ستاره تیم ملی برای ماندن در پرسپولیس توافق کرد

در شرایطی که خانزاده همراه تیم ملی در برزیل به سر می برد، پدرش به نمایندگی از فرزند خود امروز به باشگاه پرسپولیس آمد تا با مدیران این باشگاه مذاکره کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در مذاکره با پدر خانزاده تأکید کردند...

هموطن: در شرایطی که خانزاده همراه تیم ملی در برزیل به سر می برد، پدرش به نمایندگی از فرزند خود امروز به باشگاه پرسپولیس آمد تا با مدیران این باشگاه مذاکره کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در مذاکره با پدر خانزاده تأکید کردند علی دایی این بازیکن را برای فصل آینده می خواهد و مخالف جدایی اوست. با این شرایط انتقال خانزاده به ذوب آهن منتفی شد و او فصل آینده با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

براساس این گزارش، محمدرضا خانزاده یکی از بازیکنانی بود که در نیم فصل گذشته لیگ برتر به صورت قرضی از پرسپولیس به ذوب آهن اصفهان رفت. عملکرد خوب خانزاده در تیم ذوب آهن باعث شده بود تا اصفهانی ها خواهان انتقال قطعی او به تیم شان شوند و در این رابطه مذاکراتی هم صورت گرفت.

نوری و نورمحمدی جدا شدند

امروز همچنین محمد نوری و رضا نورمحمدی برای تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس در محل این باشگاه حاضر شدند. علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از گفت وگو با این دو بازیکن آنها را به واحد حسابداری باشگاه فرستاد تا مقدمات جدایی رسمی خود از جمع سرخپوشان را فراهم آورند. رحیمی همچنین در گفت وگو با محمد نوری تأکید کرد رضایتنامه او را به زودی صادر می کند تا با هر باشگاهی که می خواهد، قرارداد امضا کند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت