فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اطلاعیه شرکت نفت درباره انتشار یک خبر

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با تکذیب خبر برخی رسانه ها اعلام کرد: واردات بنزین با توجه به ذخایر مطلوب آن در کشور تحت مدیریت قرار گرفته و کاهش یافته ولی متوقف نشده است...

به گزارش شبکه خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پی درج اخباری در رسانه ها مبنی بر توقف واردات بنزین اعلام کرد: بنزین وارداتی به هیچ عنوان متوقف نشده است.

این شرکت در اطلاعیه  خود افزود:  اکنون با توجه به ذخایر مطلوب بنزین کشور، بنا به  دستور مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، واردات بنزین تحت کنترل و مدیریت قرار گرفته و در خرداد امسال به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

در همین حال معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به ابلاغیه هیئت دولت به وزارت نفت در اواسط اردیبهشت 93، مبنی بر قطع دریافت اکتان افزا(ریفورمیت) از مجتمع های پتروشیمی، تاکید کرد: مقرر شد کمبود بنزین مصرفی کشور از طریق واردات بنزین یورو 4  ازجانب وزارت نفت جبران شود.

اطلاعیه شرکت نفت درباره انتشار یک خبر

شاهرخ خسروانی با بیان اینکه به همین منظور برنامه ریزی برای واردات بنزین با استاندارد یورو 4 انجام شده است، اضافه کرد: در بازه زمانی یک ماهه واردات بنزین یورو 4 عملیاتی خواهد شد.

بنابر اعلام خسروانی،  اکنون امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران متولی بنزین وارداتی به کشور با استاندارد یورو 4 است.

قبل از ابلاغیه هیئت دولت برای واردات بنزین یورو 4، امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران براساس قراردادهای منعقد شده قبلی به واردات بنزین سوپر طبق استاندارد وزارت نفت اقدام می کرد.

جدید ترین مطالب سایت