فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پاداش عجیب و غیر قابل عنوان یک برزیلی به ملی پوشان ایران

خبرنگار یکی از شبکه های تلویزیونی برزیل که در تمرین و محل نشست خبری بازیکنان و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حضور داشت حرکات عجیبی را از خود به نمایش گذاشت...

هموطن: در جریان تمرین عصر چهارشنبه تیم ملی ایران در کمپ کورینتیانس در شهر سائوپائولو چندین رسانه خارجی حضور داشتند که گزارشگر تلویزیون Bandeirantes با پیراهن تیم ملی ایران بیشتر از بقیه به چشم می آمد.

مونیز سوارز گزارشگر برزیلی تلویزیون Bandeirantes که در حال تهیه برنامه ای به خصوص برای ایران بود در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ما از تیم ملی ایران حمایت می کنیم و فکر می کنم ایران و نیجریه از این گروه صعود خواهند کرد. در دیدار با آرژانتین همه برزیلی ها طرفدار ایران خواهند بود و یکصدا ایران را تشویق می کنند. مادربزرگ من از آرژانتین متنفر است، همه ما از ایران حمایت خواهیم کرد.

این خبرنگار همچنین در محل نشست خبری خسرو حیدری، سیدجلال حسینی و کارلوس کی روش حضور پیدا کرد و با توجه به اینکه یک خبرنگار برنامه کمدی بود اقدام به انجام حرکاتی عجیب و غریب کرد که برای خبرنگاران و کی روش تازگی داشت. این خبرنگار همچنین به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در نشست خبری حضور داشتند پیشنهاد پاداش ویژه ای داد. این پاداش در صورتی به بازیکنان تعلق می گیرد که آرژانتین را شکست بدهند. البته او پاداش عجیبی به بازیکنان داد که نمی توان آن را عنوان کرد.

منبع خبر: مهر

 

جدید ترین مطالب سایت