لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درمان استرس با اوج لذت جنسی

تحقیقات جدید بار دیگر نشان می دهد استرس برای رابطه جنسی شما به هیچ وجه خوب نیست. نه فقط به این خاطر که استرس بر روی ذهن و خلق و خوی شما تاثیر می گذارد 

درمان استرس با اوج لذت جنسی

هموطن: تحقیقات جدید بار دیگر نشان می دهد استرس برای رابطه جنسی شما به هیچ وجه خوب نیست. نه فقط به این خاطر که استرس بر روی ذهن و خلق و خوی شما تاثیر می گذارد به این خاطر که کنترل بدن یک فرد مضطرب چندان راحت نیست. مطالعات بر روی زنان انجام شد و انها را به دو دسته تقسیم کردند یک گروه با استرس بالا و یک گره با استرس متوسط . پس از در معرض عوامل جنسی قرار دادن این زنان مشخص شده که زنان با استرس بالا کمترین میزان برانگبختگی جنسی و بالاترین میزان حواس پرتی را داشتند این افراد همچنین سطح بالایی از هورمون استرس ، کورتیزول را تولید کردند. به این معنا هر چه ذهن شما درگیر استرس و حواس پرتی باشد قسمت زیر کمبرند شما کمتر برانگیخته می شود!

از قضا باید بدایند بهترین راه ممکن نیز برای خلاص شدن از شر استرس ارگاسم یا اوج لذت جنسی است! جان پرایس خالق سایتی در خصوص مدیریت و کنترل امور جنسی می گوید  اینکه شریک خود را مطلع سازید و از او ابزاری بسازید تا شما را به اوج لذت جنسی برساند بهترین دارو برای کاهش میزان استرس شماست. رابطه جنسی کامل یک نسخه فیزیولوژیکی است که به شما احساس بهتری می دهد. با این حال شما به لیستی کاملتر نیاز دارید تا بتوانید در جریان زندگی جنسی خود استرس را میزانی کاهش دهید تا بتوانید سریعتر ارگاشم را تجربه کنید و از ان طریق درمان کامل استرس را پیش روی خود داشته باشید و زندگی بدون استرس را تجربه کنید.

ورزش کردن: سبب کاهش استرس و افزایش گردش خون بویژه در قسمت تناسلی می شود. همچنین می توانید از یوگا استفاده کنید که سبب تحریک جنسی و روانی در شما می شود.

ماساژ و لمس کردن : سبب کاهش هورمونهای استرس می شود هواره از شریک جنسی خود بخواهید قبل از هر رابطه جنسی شما را ماساژ دهد

به رابطه جنسی فکر کنید: بدن و مغز خود را اینگونه اماده رابطه جنسی کنید اینکه شما چه لباس زیری بپوشید و یا چه حرکات تحریک برانگیزی انجام دهید سبب افزایش تمرکز شما بر رابطه جنسی و لذت بیشتر از ان میشود و رضایت شریکتان را به همراه خواهد داشت و رضایت او سبب رابطه بهرت شما شده و همین نیز تاثیر مثبتی بر شما می گذارد

جدید ترین مطالب سایت