فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هنوز خیلی از نقش‌ها است که می‌توانم بازی کنم

ثریا قاسمی معتقد است هنوز نقش های زیادی هست که می تواند آنها را ایفا کند؛ گرچه وقت برای او کم شده است و دیگر باید جوان ها پا به عرصه بگذارند...

ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نقش خود در سریال رمضانی «فاخته» گفت: فکر می کنید به من چه نقشی می دهند؟ در این سن و سال و با این شرایط طبیعی است که سن من اجازه می دهد مادر و مادربزرگ یا خاله و عمه باشم.

وی افزود: در این سریال نقش مادربزرگی را بازی می کنم که درگیر مشکلاتی در خانواده اش می شود و در این خانواده اتفاقاتی رخ می دهد که همه چیز به هم می ریزد. اسم این شخصیت «خانم جون» است. البته ترجیح می دهم مردم سریال را ببینند و لحظات خاص شخصیت را خودشان درک کنند.

 هنوز خیلی از نقش‌ها است که می‌توانم بازی کنم

این بازیگر در پاسخ به اینکه کدام نقش است که دوستش دارد اما هنوز آن را بازی نکرده، اظهار کرد: دایره هنر آنقدر وسیع است که نمی توانیم بگوییم تمام شد، همه کار انجام دادیم و همه چیز را یاد گرفته ایم و دیگر چیزی نیست که به دردمان بخورد. من هر لحظه در هنر می توانم جلو بروم و چیزهای جدید کشف کنم و به دانسته هایم اضافه کنم.

قاسمی تأکید کرد: هنوز خیلی نقش ها است که می توانم آنها را بازی کنم و توانایی ام را بیشتر نشان دهم اما دیگر وقتی ندارم و آینده برای شما جوان ها است. ما دیگر تمام شده ایم.

 هنوز خیلی از نقش‌ها است که می‌توانم بازی کنم

وی در پاسخ به اینکه کدام یک از نقش هایش را بیشتر دوست دارد، تصریح کرد: من اصلا نمی توانم به این سوال جواب دهم. این سوال کلیشه ای است و جوابش هم می تواند کلیشه ای باشد اما جواب من این است که هیچ چیز خاصی در هیچ نقشی نبوده که من آن را به خاطر بسپارم.

فرزند زنده یاد حمیده خیرآبادی در پایان گفت: در نهایت وقتی نقشی را قبول می کنم مطمئنا آنقدر دوستش دارم که برای ایفای آن به حدی کوشش می کنم که در وجودم می ماند بنابراین نمی توانم چنین انتخابی داشته باشم.

منبع خبر: مهر

جدید ترین مطالب سایت