لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«نجف» و «کربلا» برای زائران ایرانی امن است

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به شرایط امنیتی کشور عراق، گفت: با انتقال پروازها از بغداد به نجف خوشبختانه مشکلی برای زائران ایجاد نشده است و هم اکنون تمام زائران در امنیت و سلامت کامل هستند...

خبرگزاری فارس: معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به شرایط امنیتی کشور عراق، گفت: با انتقال پروازها از بغداد به نجف خوشبختانه مشکلی برای زائران ایجاد نشده است و هم اکنون تمام زائران در امنیت و سلامت کامل هستند.

ناصر خدر نژاد با اشاره به شرایط امنیتی کشور عراق، گفت: شهرهای نجف و کربلا برای زائران امن است و خوشبختانه تا کنون مشکلی برای زائران ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: حذف سفر به کاظمین و انتقال پروازها به نجف اقدام های خوبی در جهت تأمین هر چه بیشتر امنیت زائران عتبات عالیات بود و تمام زائران در سلامت و امنیت کامل هستند.

سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت نیز پیش از این با بیان اینکه امنیت در مرزهای زمینی شامل مهران، شلمچه و چزابه کاملا برقرار است، اعلام کرده بود: تغییر یا وقفه ای  در اعزام های این  دوره که تا 31 خرداد ماه ادامه خواهد داشت، ایجاد نخواهد شد و امیدواریم در دوره بعد اعزام ها که ثبت نام آن از 10 تیرماه آغاز خواهد شد، با تلاش دولت عراق امنیت کامل به شهرهای این کشور بازگردد و دولت عراق بر فضاهای این کشور که توسط گروه های تکفیری به اشغال موقت درآمده، تسلط یابد.

جدید ترین مطالب سایت