لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برخورد جدی یگان ویژه ناجا با مصادیق بدحجابی

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی گفت: این یگان در عین ادب با مصادیق بدحجابی در سواحل شمال کشور برخورد می کند...

خبرگزاری مهر: فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی گفت: این یگان در عین ادب با مصادیق بدحجابی در سواحل شمال کشور برخورد می کند.

سردار حسن کرمي با اشاره به نزديک شدن ايام تابستان، سفر هموطنان به شهرهاي شمالي کشور و اجراي طرح دريا، اظهار داشت: از آنجايي كه در سه سال گذشته و امسال ماموريت سالم سازي درياي خزر در حوزه استان هاي گيلان، مازندران و گلستان در فصل تابستان به يگان هاي ويژه ناجا محول شده است، اين فرماندهي با بهره گيري از امكانات جديد همچون موتورهاي چهارچرخ و جت اسکي  و همچنين استفاده از پليس افتخاري، امسال با رويکرد جديدي اقدام به اجراي اين طرح مي کند.

فرمانده يگان ويژه ناجا تصريح كرد: در راستاي فرهنگ سازي براي مسافران شهرهاي شمالي و به ویژه ساحلي، يگان ويژه با رويكرد اطلاع رساني و انجام تبليغات، به آگاه سازي هموطنان مي پردازد.

کرمی افزود: استقرار نيرو در طول نوار ساحلي درياي خزر، به ویژه  نقاط حادثه خيز و ممنوعه كه فاقد ناجيان غريق، اورژانس و هلال احمر هستند از جمله مواردي است كه يگان ويژه براي پيشگيري از بروز حوادث تلخ و ناگواري مدنظر قرار داده است. عدم اطلاع رساني مناسب و ناآگاهي هموطنان در خصوص خطرات احتمالي شنا در نقاط ممنوعه سواحل موجب مي شود كه ساليانه در فصل تابستان با تعداد كثيري از غرق شدگان مواجه شويم، اما با همت، تلاش و پشت كار ماموران يگان ويژه و البته همكاري بي نظير مسافران، شاهد وضعيت مطلوب تري نسبت به سنوات گذشته هستيم.

فرمانده يگان هاي ويژه در خصوص ماموريت ارتقاء امنيت اجتماعي سواحل نيز افزود: برخورد جدي يگان ويژه با مصاديق بدحجابي و ساير ناهنجاري هاي اجتماعي كه موجب ناامني فضاي خدادادي سواحل مي شود از جمله اقدامات پيشگيرانه اي است كه يگان ويژه نيروي انتظامي قاطعانه و در اوج رعايت اخلاق نسبت به آن اقدام كرده تا موجبات رضايت و آرامش اين فضاهاي طبيعي فراهم شود. موضوع اخلاق در سطح نيروي انتظامي موضوعي قابل توجه و مشهود است كه در تمامي لايه ها نهادينه شده و تبلور آن در مجموعه يگان ويژه به اوج خود رسيده است، اما رعايت اخلاق، منافات و تضادي با اقتدار ندارد.

وی در پايان ضمن تقدير از هموطنان و مسافران استانهاي ساحلي كشور براي همكاري و همياري صميمانه با مجموعه پليس بخصوص يگان ويژه، از آنان درخواست کرد تا با رعايت نكات و هشدارهاي پليسي در ايام مسافرت بخصوص در استفاده از دريا، امنيت را براي خود و خانواده هايشان به وجود آورند.

جدید ترین مطالب سایت