فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نوروزی: با نظر مثبت دایی برگشتم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که رقابت بین مهاجمان این تیم چیز عجیبی نیست و همیشه بین مهاجمان پرسپولیس رقابت وجود داشته است...

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که رقابت بین مهاجمان این تیم چیز عجیبی نیست و همیشه بین مهاجمان پرسپولیس رقابت وجود داشته است.

هادی نوروزی در مورد بازگشتش به پرسپولیس گفت: با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد داشتم و با نظر مثبت دایی قرار شد دوباره برگردم. حضورم در نفت قرضی بود و حالا هم با خواسته دایی و باشگاه پرسپولیس دوباره به تیم محبوبم برگشتم.

وی در خصوص رقابت بین مهاجمان پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر اظهار داشت: همیشه در پرسپولیس بین مهاجمان رقابت وجود داشته و این موضوع اصلاً چیز عجیبی نیست. هر بازیکن برای اینکه در تیمی مثل پرسپولیس بازی کند باید بجنگد.

مهاجم پرسپولیس درباره حضور همزمان او و رضا نوروزی در پرسپولیس خاطرنشان کرد: من با رضا نوروزی و دیگر مهاجمان پرسپولیس بازی کردم و از همه بازیکن ها شناخت کافی دارم. با توجه به توانایی  که دارم هم می توانم مهاجم مکمل باشم و هم مهاجم نوک. فقط از خدا می خواهم طوری بازی کنم که هم خودم و هم پرسپولیس سود ببرند.

نوروزی در مورد ناراحتی اش از برخی هواداران پرسپولیس که فصل پیش علیه اش شعار سر دادند، عنوان کرد: متاسفانه عده ای معدود که معلوم بود به صورت خطی شعار می دهند علیه من موضع گرفتند که نمی شود نامشان را هوادار گذاشت وگرنه تمام هواداران پرسپولیس حتی زمانی که از این تیم جدا شدم به من لطف داشتند.

وی در پاسخ به این سوال که در فصل جدید چه شماره ای را می پوشد گفت: چون به صورت قرضی به نفت رفتم شماره 24 را بازیکنی به تن نکرد و خودم دوباره این شماره را می پوشم ضمن اینکه از فردا (یک شنبه) به تمرینات تیم در سرعین اضافه می شوم.

جدید ترین مطالب سایت