فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

چگونه می توانیم جعبه هدیه بسازیم

ساخ اریگامی (کاغذ و تا) کاربردی به منظور ساخت جعبه های کادویی آشنا خواهید شد .همانطور که می دانید اریگامی هنر ساخت اشکال و لوازم با استفاده از کاغذ است که به شکل خلاقانه ای تا می خورد . امیدوارم مفید واقع شود و نظرات شما در این مورد مشوق....

ساخ اریگامی (کاغذ و تا) کاربردی به منظور ساخت جعبه های کادویی آشنا خواهید شد .همانطور که می دانید اریگامی هنر ساخت اشکال و لوازم با استفاده از کاغذ است که به شکل خلاقانه ای تا می خورد . امیدوارم مفید واقع شود و نظرات شما در این مورد مشوق من خواهند شد .مهم است چه کادویی می دهیم و خیلی مهم است این کادو را چگونه می دهیم ! در یک بسته بندی و جعبه ی شیک که نشان از اهمیت هدیه گیرنده نزد ما دارد یا کادو پیچی معمولی ! به هر حال عقیده ی شما هر چه که باشد محترم است دعوت می کنم طبق آموزش تصویری زیر تمرین خود را برای ساخت یک یا چند جعبه کادویی شروع کنید .

آموزش گل تزیینی

 

 

 

می تونید برای این گل از کاموا، ربان، ریسمون و یا حتی سیم استفاده کنید.

مرحله 1: برای مرحله اول از بست های بیرونی استفاده می کنیم

 

مرحله2:

 

مرحله 3: به همین روش با ربان رنگ متفاوت از بست های داخلی شابلون استفاده می نماییم

 

مرحله 4: دو لایه پیچیده شده را به یکدیگر متصل می کنیم

 

برای کل گلبرگ ها ادامه می دهیم

 

مرحله 5: حالا گلبرگ ها را 2 تا 2 تا با هم می پیچیم

 

مرحله 6: حالا گل را از شابلون خارج می کنیم و گلبرگ ها را پوش می دهیم

 

گل های تزیینی را می توانید در اندازه ها و رنگ های مختلف درست کنید و بر روی جعبه کادویی بچسبانید.

 

مدل جعبه کادویی قلب

برای ساختن این مدل جعبه کادویی کافیست طرح مورد نظرتان را با مداد روی مقوا بکشید و قسمت هایی که با خط مشخص شده را ببرید. سپس از روی نقطه چین تا زده و چسب کاری کنید. برای در این جعبه باید از همین قالب استفاده کنید ولی 2-3 میلی متر بزرگتر از طرح قبلی بسازید

 

 

 کادوپیچی استوانه ای با طرح گل

 

این طرح کادوپیچی بسیار زیبا ،ساده و سریع است که با استفاده از کاغذ کشی می تونید به هر رنگی که می خواهید بسازید. به نظر من این کادوپیچی برای اسپری خیلی مناسب است. در ادامه مطلب روش کار گفته شده.

 

کاغذ کشی رو 10 سانتی متر بلندتر از دو برابر اندازه استوانه ای که می خواهید کادوپیچی کنید ببرید. چون می خواهیم کادو رو داخل اون قرار بدهیم. عرض کاغذ کشی بهتر است دو برابر محیط کادوتون باشه تا دو دور بتوانید بپیچید و گل گلبرگ های بیشتری داشته باشد.

 

اول یکبار از قسمت طولی تا بزنید بعد کاغذ رو از عرض تا بزنید و اینکار را چند بار دیگه انجام بدهید . بعد بالای قسمت های تا شده را به صورت 2 تا گلبرگ ببرید. وقتی تای کاغذ را باز کنید می بینید که گلبرگ های زیادی ساخته شده. حالا اون رو دور کادو بپیچونید و با روبان ببندید..

جدید ترین مطالب سایت