لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انگشتان 11 رای‌ دهنده در افغانستان قطع شد!

یکی از مقام های وزارت کشور افغانستان در صفحه تویتر خود نوشته است: شورشیان پس از اینکه دربرهم زدن امنیت انتخابات ناکام ماندند٬ انگشتان دست این 11 رای دهنده را بریدند...

هموطن: یک منبع امنیتی در ولایت هرات افغانستان اعلام کرد: نیروهای طالبان روز گذشته (شنبه) انگشت جوهری دست 11 تن را به دلیل شرکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور بریدند. این رویداد حدود ساعت سه بعدازظهر دیروز در روستای «عقابه» از بخش رباط سنگی هرات رخ داده است.

به گفته این منبع امنیتی، این 11 تن پس از ترک مناطق را ی گیری، توسط نیروهای طالبان ربوده شده و به یکی از روستاهای دوردست منتقل شدند. طالبان ناخن های دست یکی از این افراد را نیز کشیده است.

براساس این گزارش، مجروحان که بیشتر آنها افراد مسن هستند، برای مداوا به بیمارستان شهر هرات منتقل شدند.گروه طالبان هشدار داده که انگشت دست کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان شرکت کردند را خواهد برید.

یکی از مقام های وزارت کشور افغانستان در صفحه تویتر خود نوشته است: شورشیان پس از اینکه دربرهم زدن امنیت انتخابات ناکام ماندند٬ انگشتان دست این 11 رای دهنده را بریدند.

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان روز گذشته (شنبه) در سراسر این کشور برگزار شد. در این دور از انتخابات، «عبداله عبداله» و «اشرف غنی» به رقابت با یکدیگر پرداختند.

به گفته مقام های امنیتی افغانستان، این دور از انتخابات با وجود تهدیدهای طالبان، بدون مشکل خاصی برگزار شد و فقط 150 حمله کوچک از جمله انفجار بمب های کنار جاده ای و راکتی صورت گرفت. 

منبع خبر: irna.ir

جدید ترین مطالب سایت