لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اقدام پلیس درباره اجناس سرقتی مردم

جانشین رئیس پلیس کشور گفت: در صورت همکاری بیمه ها اگر اجناس سرقتی کشف نشود کالای مشابه در اختیار مالباخته قرار می گیرد...

خبرگزاری مهر: سردار حسین اشتری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه بیش از 95 درصد خودروهای سرقتی در کشور در زمان معقولی کشف می شود. امیدواریم میزان وقوع و زمان کشف را کاهش دهیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد مجازاتهای قضائی گفت: در برخوردهای قضائی قوه قضائیه مسئول است و پلیس دخالتی ندارد اما پلیس از نیروی انتظامی درخواست می کند که با جدیت با موضوع سرقت برخورد شود. خوشبختانه دادستان کشور نیز در ابلاغی به دادستانهای استانها تاکید کرد که برخوردها سریع و به موقع باشد.

جانشین رئیس پلیس کشور در مورد نحوه برخورد با اهمال ماموران پلیس در زمان رسیدگی به گزارشهای سرقت گفت: از گذشته سامانه نظارت مردمی 197 فعال بوده ضمن این که در تمام رده های پلیس بازرسی حضور دارد. اگر در رسیدگی یا برخورد کوتاهی صورت گرفت مردم می توانند با سامانه 197 یا رده های بازرسی این موضع را مطرح کنند.

خبرنگاری از اشتری پرسید سرقت درچه زمانی باید کشف شود که وی گفت: زمان مشخصی برای کشف سرقت تعیین نشده است و با توجه به انواع مختلف جرم میزان کشف نیز متفاوت است.

وی در مورد ارتقاء ایمنی خودروها گفت: جلساتی را با خودروسازان برگزار کردیم و نکات ایمنی را تذکر دادیم امیدواریم خودروسازان نیز این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

جانشین رئیس پلیس کشور در پاسخ به سوالی در خصوص این که اموال مالباختگان به چه صورت در اختیارشان قرار می گیرد اظهار داشت: پلیس تلاش می کند حداقل لوازم کشف شده از سارقان به مالباختگان برگردانده شود و با طرح جدیدی که در دستور کار قرار داده ایم بیمه ها اجناس مشابه سرقتی را در صورت عدم کشف در اختیار مالباختگان قرار می دهند. این موضوع نیازمند همکاری بیمه ها ست.

وی ادامه داد: در مورد نحوه رسیدگی به سرقت نیز هماهنگی هایی میان پلیس آگاهی و پیشگیری انجام شده است تا از کلانتری تا بالاترین رده پاسخگوی مطالبات مردم باشند. همچنان سامانه 110 برای اعلام وقوع سرقت در اختیار هموطنان است و سعی کردم این سامانه را تقویت کنیم.

اشتری در پایان در مورد نگرانی برخی افراد مبنی بر ورود اعضای گروهک تروریستی داعش به کشور گفت: هیچ نگرانی در مرزها نداریم به دلیل این که اقتدار ایران در مرزها تثبیت شده است و بعید می دانم کسی فکر تعرض به سرش بزند.

جدید ترین مطالب سایت