لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پایان ماراتن نفس گیر ایران و برزیل؛ مصاحبه کواچ و معروف

این چهارمین رویارویی دو تیم در گروه یک رقابت ها است و در جدول هم تیم ملی والیبال کشورمان پس از ایتالیای ۱۹ امتیازی با ۶ امتیاز بالاتر از برزیل و لهستان در مکان دوم ایستاده اند...

هموطن: تیم ملی والیبال کشورمان در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ جهانی  و برای افزایشِ بختِ حضورِ خود در مرحله پایانی لیگ جهانی ، امشب ، بار دیگر در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه ازادی مقابل برزیل مهمان قدرتمند خود و پر افتخارترین تیم این مسابقات به میدان رفت.

این چهارمین رویارویی دو تیم در گروه یک این رقابت ها است . در سه بازی گذشته تیم ملی والیبال کشورمان 2 بار پیروز شده  است و برزیل تنها یکبار موفق به شکست تیم ما شده است.

در جدول هم تیم ایران پس از ایتالیای 19 امتیازی با 6 امتیاز بالاتر از برزیل و لهستان در مکان دوم ایستاده اند.

بازیکنان برزیل  دیروز و امروز پس از شکست مقابل ایران در روز جمعه گذشته حتی یک جلسه هم تمرین نکردند. آنها تمام روز گذشته را به گشت و گذار در تهران پرداختند و امروز هم استراحت کردند تا بیشتر از نظر روانی مهیای این بازی باشند.

برناردو رززنده مربی برزیلی هم که به علت خودداری از شرکت در نشست مطبوعاتی روز جمعه مجبور به پرداخت 2 هزار دلار به فدراسیون جهانی والیبال شد، همچنان ترجیح داد در مدت حضورش در تهران با هیچ خبرنگاری مصاحبه نکند.

ست اول این بازی با نتیجه 25 بر 19 به سود  تیم برزیل به پایان رسید.

ست دوم را بازیکنان کشورمان  بسیار بی دقت ظاهر شدند و این ست را با نتیجه 25 بر 17 به حریف واگذار کردند. 

پایان ماراتن نفس گیر ایران و برزیل؛ مصاحبه کواچ و معروف

در ست سوم بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان خودشان را بازیافتند و با قدرت بازی کرده و توانستند این ست را با نتیجه  25 بر 23 به سود خود به پایان برسانند.

در ست  چهارم بازی تیم ایران  درحالی که 2 امتیاز از برزیل جلو بود در امتیاز 19 با این تیم مساوی شد و تیم  برزیل در این لحظه دو امتیاز جلو افتاد، ولی این تیم ملی ایران بود که درنهایت با جبران امتیازات عقب افتاده این ست را با نتیجه  25 بر 23 به سود خود به پایان رساند.

در ست پنج و ست پایانی  تیم برزیل  در اثنای بازی 4 امتیاز از ایران جلوافتاد و در نهایت با نتیجه 15 بر 10 این ست را به سود خود به پایان رساند و بازی را هم با نتیجه  3 بر 2 برد .

سرانجام  ماراتن نفس گیر ایران  و برزیل  با 2 بازی به سود ایران و 2 بازی نیز به سود برزیل  به پایان رسید. 

بدین ترتیب در جدول گروه یک ، ایتالیا با 19 امتیاز صدرنشین است و تیم های برزیل با 8 ، ایران با 7 و لهستان با 5 امتیاز به ترتیب دوم تا چهارمند.

کواچ: باید برای بازی با ایتالیا آماده شویم

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: از آنجایی که ایتالیا تیمی است که چیزی برای از دست دادند، ندارد باید برای مسابقه با این تیم آماده شویم، چون مقابل این تیم کار بسیار سختی داریم.

 اسلوبودان کواچ بعد از بازی با برزیل که سه بر دو به سود برزیل پایان یافت، در نشست خبری افزود: باید برای بازی با ایتالیا آماده شویم چون امتیازات بازی برای ما در ادامه مسابقات بسیار مهم است.

سرمربی تیم ملی والیبال با بیان اینکه من به این موضوع که ایتالیا با چه بازیکنانی مقابل ایران و لهستان مسابقه می دهد، فکر نمی کنم، تاکید کرد: مهم نیست که تیم مقابل چه شرایطی دارد، بلکه باید به فکر بازی خود باشیم

پایان ماراتن نفس گیر ایران و برزیل؛ مصاحبه کواچ و معروف

وی در باره بازی با برزیل گفت: اگر قبل از بازی با برزیل می گفتیم که ما دو پیروزی به دست می آوریم، کسی باور نمی کرد، اما توانستیم به این هدف برسیم.

کواچ در باره دریافت کارت زرد گفت: کارت زردی که من گرفتم به دلیل قدرت رزنده بود در مقابل من که مربی جدیدی محسوب می شوم. در طول بازی رزنده خیلی صحبت می کرد اما داور واکنشی نشان نمی داد اما چون من مربی جوانی هستم خیلی زود کارت زرد گرفتم.

وی تاکید کرد: مردم نمی دانند که تیم حریف چه تیمی است. سوالات در نشست خبری به گونه ای مطرح می شود که انگار نمی دانید که برزیل تیم رده اول رده بندی جهان است. همه به نقطه ضعف ها توجه می کنند اما به این فکر نمی کنند که بازیکنان ایران چقدر پیشرفت کرده اند.

این مربی صربستانی والیبال ایران افزود: ایران در رده بندی فدراسیون بین المللی دوازدهم است و برزیل اول. ایتالیا و لهستان هم رده هایی بالاتر از ایران قرار دارند.

وی تاکید کرد: اگر الان تیم ایران در این گروه قرار گرفته است به دلیل تلاش های فدراسیون والیبال بود تا تیم ملی بتواند با اعتباری که به دست آورده است در این گروه بازی کند و حالا بازیکنان من همسطح بهترین بازیکنان جهان بازی می کنند و امیدوارم این روند صعودی ادامه پیدا کند.

کواچ در پایان افزود: من بازیکنان خوبی دارم که در سطح بالا بازی می کنند و دلیل نتایج خوبی بوده اند که تا حالا کسب کرده ایم. در دو بازی که در تهران داشتیم فضای احساسی زیادی وجود داشت و خیلی سخت است که در طول مسابقه و وقت استراحت بازیکنان به حرف من گوش کنند چون تماشاگران نام آنها را صدا می زنند و می خواهند بهترین شوند.

معروف: خوشحالم که به اشتباهات خودمان نباختیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالم که به خاطر بد بازی کردن و اشتباهات خودمان نباختیم، بلکه به خاطر بازی خوب برزیل شکست خوردیم. باید از تیم های برتر دنیا یاد بگیریم و در هر بازی بهتر شویم.

سعید معروف در نشست خبری بعد از بازی با برزیل افزود: بازی به شکلی که فکر می کردیم شروع نشد اما برزیل هم یک روز استثنائی داشت.

پایان ماراتن نفس گیر ایران و برزیل؛ مصاحبه کواچ و معروف

وی تصریح کرد: خوشحالم که پس از دو ست باخت توانستیم با کمک مردم دو ست بعدی را به پیروزی برسیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان اینکه امتیازات خوبی به دست آورده ایم، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم که در چهار بازی آینده از 12 بازی ممکن به امتیازات خوبی برسیم تا شانس صعود خود به فینال را بالا ببریم.

وی یادآور شد: اگر صعود نکنیم اتفاق خاصی نیفتاده است چون در سخت ترین گروه مسابقات قرار داشتیم. کارشناسان تصور می کردند ایران ضعیف ترین تیم گروه است اما حالا پس از چهار هفته شانس زیادی برای صعود داریم.

معروف در پایان تاکید کرد: برای پیروزی مقابل تیم های بزرگ باید سرویس های خوبی بزنیم و چون ریسک سرویس بالاست ممکن است خطاهای زیادی هم رخ دهد.

محمودی باز هم امتیازآورترین بازیکن شد

شهرام محمودی در دومین بازی ایران و برزیل در تهران باز هم عنوان امتیازآورترین را به دست آورد.

پایان ماراتن نفس گیر ایران و برزیل؛ مصاحبه کواچ و معروف

شهرام محمودی در این بازی با 25 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن شد و والاس ده سوزا و ایزاک سانتوس از برزیل نیز با 21 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفتند.

مجتبی میرزاجانپور رتبه سوم امتیازآورترین بازیکن را با 16 امتیاز در اختیار دارد.

تیم ملی والیبال ایران جمعه و یکشنبه هفته آینده در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی والیبال به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

منبع خبر: خبرفارسی

 

جدید ترین مطالب سایت