لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

در صورت فرمان رهبری آمادگی اقدام نظامی را داریم

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که این نیرو تمام تحولات عراق را رصد می کند، اظهار کرد: ما این آمادگی را به لحاظ نظامی داریم که هر موقع فرمانده کل قوا و فرماندهان ارتش اجازه دهند به وظیفه و تکلیف قانونی خود عمل کنیم...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه جشن ازدواج سربازان نیروی زمینی در جمع خبرنگاران درباره تحولات اخیر عراق و فعالیت گروه تروریستی داعش، گفت: نیروی زمینی ارتش نه تنها درباره تحولات عراق بلکه همواره تحولات منطقه و جهان و تهدیدات گوناگون را به صورت دائم و منظم رصد می کند و در این خصوص نیز موفق بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ما در مرزهای غرب کشور حضور داریم، اظهار کرد: اکنون این حضور پررنگ تر شده است.

در صورت فرمان رهبری آمادگی اقدام نظامی را داریم

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه اظهار کرد: تحولات کشور عراق و منطقه بخشی از برنامه نظام استکباری، صهیونیست ها و شیطان بزرگ است و پیام ما این است که مسلمانان هوشیار و بیدار باشند و با طناب ایادی صهیونیست و استکبار به چاه نروند.

حیدری در ادامه افزود: ما مراقبت های خود را از مرزهای غربی کشور بیشتر کرده ایم تا بر منطقه تسلط داشته باشیم و پاسخی قاطع و به موقع به تهدیدات بدهیم. گرچه ما تهدیدی را متوجه مرزهای خود نمی دانیم.

وی در پایان افزود: مردم ما بیدار و در رکاب رهبری هستند ولی ما به عنوان نیروهای مسلح وظیفه خود را مراقبت از کشور و مرزها می دانیم.

جدید ترین مطالب سایت