لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افغان ها با برنامه ریزی مرتکب قتل می شوند

یک جرم شناس معتقد است انگیزه اغلب افاغنه برای قتل مالی است و این افراد پس از شناسایی طعمه ای برای سرقت دست به قتل او می زنند. اتباع افغانستان اغلب جنایت های خود را با برنامه ریزی انجام داده و کمتر مرتکب قتل های اتفاقی می شود...

خبرگزاری مهر: یک جرم شناس معتقد است باید از اتباع غیرمجاز شناسنامه تهیه و قبل از ورود به ایران انگشت نگاری شود تا در صورت وقوع جرم قابل شناسایی و دستگیری باشد.

علی نجفی اظهار داشت: مهاجرت و مهاجرت پذیری امری غیر قابل اجتناب برای کشورها است اما کنترل مهاجران باید ضابطه مند شود. در بسیاری از کشورها میزان تحصیلات و ثروت شخص مهاجر برای پذیرش او مهم است.

وی افزود: این کشورها قبل از ورود مهاجرین به کشورشان یک شناسنامه کامل از وضعیت فرد مهاجر تهیه کرده و از او می خواهند اگر اقامتگاه خود را تغییر داد بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دهد.

این جرم شناس به موضوع فرار اتباع افغانستان پس از وقوع جرم از ایران اشاره کرد و گفت: در مورد اتباع افغانستان آنچه مسلم است این است که نمی توان جلوی مهاجرت آنها را به ایران گرفت پس در این وضعیت باید مهاجرت آنها تحت کنترل باشد.

برخی اتباع افغانستان بدون هویت واقعی وارد کشور شده و پس از وقوع جرم بدون اینکه آثاری از خود بر جای بگذارد متواری می شود. اگر هنگام ورود از آنها انگشت نگاری شود و شناسنامه شناسایی تهیه شود پس از ارتکاب جرائم به خصوص جنایت ها به راحتی از سوی پلیس و مراجع قضایی شناسایی می شود.

نجفی خاطرنشان کرد: انگیزه اغلب افاغنه برای قتل مالی است و این افراد پس از شناسایی طعمه ای برای سرقت دست به قتل او می زنند. اتباع افغانستان اغلب جنایت های خود را با برنامه ریزی انجام داده و کمتر مرتکب قتل های اتفاقی می شود.

منبع خبر: مجله اینترنتی بیتوته 

 

جدید ترین مطالب سایت