لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

متروی تهران در بین 5 متروی برتر جهان

مدير هماهنگي اتحاديه بين المللي حمل و نقل عمومي (UITP) در ايران با بيان اينكه مترو تهران از نظر طول خطوط رتبه يازدهم را در بين پايتخت هاي جهان دارد گفت: با توسعه خطوط مترو تهران براساس برنامه 5 ساله و افزايش طول خطوط به 358 كيلومتر تهران در رتبه پنجم جهاني قرار خواهد گرفت...

خبرگزاری مهر: مدير هماهنگي اتحاديه بين المللي حمل و نقل عمومي (UITP) در ايران با بيان اينكهز يازدهم را در بين پايتخت هاي جهان دارد گفت: با توسعه خطوط مترو تهران براساس برنامه 5 ساله و افزايش طول خطوط به 358 كيلومتر تهران در رتبه پنجم جهاني قرار خواهد گرفت.

دكتر منتظري بيان كرد: در حال حاضر طول خطوط مترو تهران 158 كيلومتر با 87 ايستگاه است كه از اين نظر مترو تهران رتبه يازدهم را در بين پايتخت هاي جهان داراست.

وي با بيان اينكه تهران حدود 8 ميليون نفر جمعيت ساكن و در مجموع 12 ميليون نفر با ساكنين حومه اي جمعيت دارد گفت: مترو تهران با 5 خط از نظر تعداد خطوط در رتبه نهم جهان  و از نظر تعداد ايستگاههاي موجود نيز در رتبه يازدهم قرار دارد.

مدير هماهنگي اتحاديه بين المللي حمل و نقل عمومي (UITP) در ايران اظهار داشت: ميزان جابه جايي مسافران مترو روزانه بيش از 3 ميليون نفر است كه از اين نظر نيز مترو تهران در رتبه نهم قرار دارد.

وي در ادامه با بيان اينكه سازمان ملل ميزان خسارت آلودگي هوا در ايران را تا سال 2014 برابر 11 ميليارد دلار پيش بيني كرده گفت: مترو توانسته با تحت پوشش قرار دادن بخش قابل توجهي از سفرهاي شهري تاثير زيادي در كاهش آلودگي هواي تهران داشته باشد كه اميد است توسعه خطوط مترو در تهران با سرعت بيشتر محقق شود.

جدید ترین مطالب سایت