فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهران میزبان بیستمین نشست مدیران بافت فرسوده شهرداری های کلان شهر های کشور

 بیستمین نشست مدیران بافت فرسوده شهرداری های کلان شهر های کشور به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مباحثی از جمله بررسی راه های تعامل بیشتر میان دولت و شهرداری ها در راستای احیاء و نوسازی بافت های فرسوده و خلاء های قانونی موجود...

به گزارش خبرگزاري مهر بیستمین نشست مدیران بافت فرسوده شهرداری های کلان شهر های کشور به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مباحثی از جمله بررسی راه های تعامل بیشتر میان دولت و شهرداری ها در راستای احیاء و نوسازی بافت های فرسوده و خلاء های قانونی موجود، بررسی اقدامات شهرداری های کلان شهرها در خصوص اجرایی شدن مفاد ماده 171 قانون برنامه پنجم توسعه کشور، بررسی و دریافت پیشنهادات کلان شهرها در خصوص بررسی ظرفیت های قانون حمایت از احیاء، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری، تدوین احکام برنامه ششم توسعه کشور در مورد حمایت از این قانون و ... در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 28 و 29 خردادماه برگزار می شود.

در این نشست معاونین و مدیران وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و همچنین مدیران نوسازی بافت های فرسوده کلان شهرهای ارومیه، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، زاهدان، شیراز، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد و همدان حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است نوزدهین نشست مدیران بافت فرسوده شهرداری های کلان شهر های کشور اردیبهشت ماه سال گذشته در شهر کرمان برگزار شده است.

منبع خبر: مهر

جدید ترین مطالب سایت