لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مذاکرات ایران و آمریکا در مورد عراق انجام شد

یک رسانه غربی از گفتگوهای مقامات ایرانی و آمریکایی در مورد اوضاع عراق در وین پیش از آغاز مذاکرات هسته ای خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رویترز در خبر خود می نویسد : نمایندگان ایران و آمریکا که برای شرکت در مذاکرات تهران و 1+5 به وین سفر کرده اند شب گذشته و پیش از آغاز رسمی گفتگوهای هسته ای، در مورد اوضاع عراق و ناآرامی های اخیر این کشور به گفتگو نشستند.

این رسانه غربی هیچ اشاره ای به جزئیات گفتگوهای شب گذشته طرف های ایران و آمریکایی نکرده است.

در روزهای گذشته خبرها و گزارش های متعددی درباره مذاکرات و همکاری های احتمالی ایران و آمریکا برای حل بحران عراق منتشر شده بود و رویترز و روزنامه وال استریت ژورنال روز گذشته اعلام کرده بودند که کاخ سفید خود را برای مذاکره با ایران در این خصوص آماده می کند.

در همین رابطه "جان کری" وزیر امور خارجه آمریکا، نیز پیشتر اعلام کرده بود که اگر قرار باشد واشنگتن و تهران مذاکره ای در مورد عراق داشته باشند، این امر در حاشیه مذاکرات هسته ای در وین انجام می شود.

این گفتگوها در حالی انجام شد که رسانه ها از بررسی طرح حمله آمریکا به عراق خبر داده و "باراک اوباما" رئیس جمهور ایالات متحده، نیز از اعزام 275 نیروی ویژه به بغداد خبر داده است. علاوه بر این موارد ناو هواپیمابر یو اس اس جرج بوش نیز روز گذشته به همراه جنگنده ها و تفنگداران دریایی وارد خلیج فارس شده تا برای حمله هوایی به عراق آماده باشد.

اعزام این نبروها به عراق در حالی است که اوباما در سخنرانی روز جمعه گذشته خود اعزام نیرو به عراق را منتفی دانسته بود.

جدید ترین مطالب سایت