لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گزینه حمله هوایی به داعش در دستور کار آمریکا

سی ان ان در خبری فوری به نقل از مقامات بلندپایه آمریکایی از بررسی گزینه حمله هوایی به عراق در کاخ سفید خبر داد. این شبکه همچنین گزارش داد باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دستور اعزام دویست و هفتاد و پنج نظامی آمریکایی را به عراق صادر کرد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از پایگاه رسمی کاخ سفید، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید با انتشار بیانیه ای درباره عراق اعلام کرد. امروز رئیس جمهور آمریکا مطابق مصوبه موسوم به قدرتهای جنگی ، گزارشی تسلیم  و در آن به کنگره اعلام کرد که حدود دویست و هفتادو پنج پرسنل نظامی آمریکا در عراق مستقر می شوند تا اینکه امنیت کارکنان آمریکایی و سفارت ایالات متحده در بغداد را تامین و از آنها حمایت کنند.

این نیروها به وزارت امورخارجه در زمینه جابجایی موقتی برخی از کارکنان این وزارتخانه از سفارت ایالات متحده در بغداد به سرکنسولی های ایالات متحده در بصره و اربیل کمک خواهند کرد و به یگان نظامیان آمریکایی در امان که برای پشتیبانی عراق هستند، کمک خواهند کرد.

مقامات آمریکایی همچنین اعلام کردند دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در حال بررسی حملات هوایی و به پرواز درآوردن هواپیماهای بدون سرنشین گشت زنی در عراق است. این اقدام برای جلوگیری از تحرکات گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است.  این نیروهای نظامی با رضایت دولت عراق وارد این کشور می شوند.

سفارت ایالات متحده در بغداد همچنان باز است و بخش اعظم حضور سفارتی ایالات متحده در عراق همچنان پابرجا خواهد بود و سفارت مذکور با تجهیزات کامل برقرار خواهد بود تا ماموریت خودش در زمینه تامین امنیت ملی را اجرا کند.

جدید ترین مطالب سایت