لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باران در تهران، طوفان در زابل

گودرزی درباره هوای تهران نیز گفت: برای تهران آسمان کمی ابری و از بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد را شاهد خواهیم بود و همانطور که گفته شد احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات استان تهران نیز پیش بینی می شود. دمای فعلی تهران 23 درجه است و در طول روز نیز حداکثر دما به 35 درجه می رسد...

هموطن: یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان وضعیت جوی کشور از بارش باران در ارتفاعات استان تهران و وقوع طوفان در زابل خبر داد. 

به گزارش ایسنا، فریبا گودرزی درباره شرایط جوی کشور گفت:  امروز با عبور موج های ضعیف از روی نوار شمالی کشورمان تا سه روز آینده برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل گاهی رگبار و رعد و برق داریم و در دامنه های البرز، استان زنجان با احتمال و برای ارتفاعات استان های تهران،  قزوین و البرز بارش های پراکنده را خواهیم داشت. در سواحل جنوبی دریای خزر استان های گیلان، مازندران و گلستان نیز گاهی رگبار باران و وزش باد را خواهیم داشت. 

وی با اشاره با آغاز وزش بارهای 120 روز افزود: برای جنوب کشور نیز در منطقه شمالی استان سیستان و بلوچستان و زابل طی سه روز آینده طوفان و گرد و غبار را خواهیم داشت که باعث کاهش دید و کیفیت هوا در این مناطق خواهد شد. این بادهای 120 روزه، بخش های جنوبی از استان خراسان جنوبی را هم دربرمی گیرد. 

به گفته گودرزی، امروز در غرب و جنوب غرب و بخش هایی از مرکز کشورمان نیز افزایش سرعت وزش باد را شاهد خواهیم بود که در این مناطق وزش باد همراه با گرد و غبار همراه خواهد بود. این شرایط سبب می شود بخش های مرکزی و نیمه شرقی خلیج فارس به سبب وزش بادهای شدید، مواج و طوفانی شوند. 

گودرزی درباره هوای تهران نیز گفت: برای تهران آسمان کمی ابری و از بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد را شاهد خواهیم بود و همانطور که گفته شد احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات استان تهران نیز پیش بینی می شود. دمای فعلی تهران 23 درجه است و در طول روز نیز حداکثر دما به 35 درجه می رسد .

جدید ترین مطالب سایت