لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گزارش تمرین صبح استقلال؛ چهره جدید نوری و شوخی های عمران زاده

هافبک گیلانی تیم فوتبال استقلال از امروز (دوشنبه) در تمرینات آبی پوشان شرکت کرد...

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا تمرین نوبت صبح استقلال از ساعت 10:30 امروز (دوشنبه) در زمین گلف مجموعه انقلاب آغاز شد.

گزارش تمرین صبح استقلال؛ چهره جدید نوری و شوخی های عمران زاده

* حنیف عمران زاده، آرش برهانی، محمد قاضی و میلاد فخرالدینی از جمله بازیکنان سرشناس حاضر در تمرین استقلال بودند. همچنین پژمان نوری، هافبک فصل گذشته استقلال پس از عقد قراردادش با این تیم در تمرین آبی پوشان حضور یافت و خود را به مربیان معرفی کرد. نوری با چهره ای متفاوت از سال گذشته و با موهایی کوتاه در تمرین حضور یافت.

* سجاد شهباززاده در تمرین امروز استقلال حضور نداشت. او به دلیل شرکت در امتحان دانشگاهش صبح امروز با آبی پوشان تمرین نکرد. 

* همزمانی تمرین آبی پوشان با تمرین ورزشکاران گلف باعث شده بود که امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال به دستیارانش بگوید که مواظب ضربه های توپ ورزشکاران گلف باشند تا آسیبی به بازیکنان نرسد. حنیف عمران زاده در این لحظه با شوخی به یکی از مربیان استقلال گفت: توپ گلف به سرِ ما نخورد. من هنوز ازدواج نکرده ام!

* پیروزی 2 بر یک تیم ملی آرژانتین مقابل بوسنی وهرزگوین در مسابقات جام جهانی و همچنین دیدار امشب ایران مقابل نیجریه سوژه اصلی و بحث داغ مربیان استقلال بود و آنها در این خصوص به اظهارنظر می پرداختند.

*  ایمان باصفا که به تازگی به تیم استقلال خوزستان پیوسته است امروز دقایقی با امیر قلعه نویی صحبت کرد. سرمربی آبی پوشان توصیه هایی به این بازیکن کرد و از او خواست که با اعتمادبه نفس بیشتری کار کند. باصفا از قلعه نویی و سایر مربیان استقلال خداحافظی کرد.

*  تمرین نوبت عصر استقلال ساعت 18 در کمپ این باشگاه برگزار می شود.

جدید ترین مطالب سایت